Canesten vaginalne tablete (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


divans1 -> Canesten vaginalne tablete (28.5.2011 12:01:39)

Spodaj me je začelo srbeti in pečt, malo se mi je povečal izcedek, dva dni sem si mazala s Canesten kremo, nč bolš, pol sm si pa šla kupit svečke Canesten oz. 3 vaginalen tablete. Mam pa ta problem, ker se mi tableta ne raztopi popolnoma in mam pol ostanke na hlačkah... po dveh dneh je malo boljše, ni pa še dobro, kaj pravite??




Hope2 -> RE: Canesten vaginalne tablete (28.5.2011 12:22:53)

Lej zdravilo se ti abosrbira, ostalo pa izloči. Plastika oz žaletina ali iz česarkoli je že sestavljena svečka, da si lažje vstaviš, bolje da se ne abosrbira in da se ta snov izloči.




Anonimen -> RE: Canesten vaginalne tablete (28.5.2011 12:47:16)

ce imas se navodila za uporabo, si jih preberi. Tam vse pise, drugace pa ti tukaj prilagam pdf. verzijo:
http://www.lekarnaljubljana.si/upload/izdelki_dokumenti/1254/navodilo_CANESTEN_1_COMBI.pdf

Na strani 3, opozorilo:Ce je noznica suha, se vaginalna tableta ne razstopi popolnoma. Iz noznice se izlocijo koscki tablete, ki jih lahko opazite na spodnjem perilu. Da se temu izognete, priporocamo, da zdravilo vstavite cim globlje v noznico.Ce se vaginalna tableta v eni noci ne razstopi popolnoma, priporocamo uporabo vaginalne kreme.

Priporocam, da si preberes se stran 2, kjer pise, da se ob uporabi canestena (tablet in kreme) lahko zmanjsa ucinkovitost in varnost izdelkov iz lateksa (kondomi, diafragma), za vsak primer.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.5.2011 14:10:28)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




K_a_t_i -> RE: Canesten vaginalne tablete (28.5.2011 16:30:30)

A canesten vaginalne tablete se dobilo brez recepta?




divans1 -> RE: Canesten vaginalne tablete (28.5.2011 16:56:03)

Ja, po novem se dobijo tudi brez recepta.




mini86 -> RE: Canesten vaginalne tablete (28.5.2011 20:48:01)

dj si jo zvečer pred spanjem pa dnevni vložek magar




Stran: [1]