nakup vozička (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


skorpijonka -> nakup vozička (18.8.2005 9:24:58)

Zanima me koliko prej ste kupile voziček?Rok imam oktobra in že načrtujeva nakup vendar me malo skrbi barva vozička.Zaenkrat še velja da pričakujeva fantka vendar se še vedno lahko zgodi kakšno presenečenje.




Anonimen -> nakup vozička (18.8.2005 9:27:57)

Ko so meni rekli, da bo fantek, sem to vzela za dokončno. Pa saj s kakšno barvo pa sploh lahko fališ? Edino z roza bi lahko, ampak saj takih pa menda sploh ni. Če imaš oktobra rok, kar pohiti z nakupom. Preden boš pravega našla ...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.8.2005 9:42:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Udb -> nakup vozička (18.8.2005 9:59:19)

Tudi jaz imam rok oktobra, pa imava voziček že 1 mesec. Kupila sva modrega, čeprav nisva vedela spola. No, zdaj se je izkazalo, da bo fantek! Pa tudi če bi bila punčka, se mi zdi modra barva čisto ok. Pa tudi rdeča za fantka. Zelena, rjava...so pa itak za oba.




Minka Pobalinka -> nakup vozička (18.8.2005 10:15:10)

Mi bomo imeli najbrž rdečega.. je ok za fantka in za punčko.. Pa saj so barve vozičkov itak tako univerzalne..




medvedek -> nakup vozička (18.8.2005 12:19:04)

Midva imava rok novembra, pa sva ga kupila ta mesec in sicer rdečega, pa sploh ne veva kakšnega spola bo najin medvedek. Sicer pa tako kot pravi Minka Pobalinka barva sploh ni važna, važno je, da bosta vidva zadovoljna z vozičkom.

LP MAMI




Anonimen -> nakup vozička (18.8.2005 13:01:13)

Ja, splišni, s čim takim bi lahko sfalila :)- :)- :)-

http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3310

Jaz še vedno pravim: boljše punčka v modrem kot fantek v roza :)-:)-




tinatona -> nakup vozička (18.8.2005 14:06:07)

Jaz sem ga kupila že konec novembra lani - rodila sem pa aprila. Pa sem kupila rdečega (bordo). So imeli na voljo sam tega in pa enega vojaško zelenega v kombinaciji z rjavo.

LP tina :rozica:




Felicity -> nakup vozička (18.8.2005 14:42:16)

Živjo,
midva sva ga kupila konec julija (rok 31.10.). Je pa bel/beige/svetlo moder, spola :duda: ne veva.
Je pa res, da dosti falit ne moreš, če ne greš v strogo roza/modro (jaz roza vozička nisem nikjer vidla, očitno ni tako lahko za dobit).

LP




Anonimen -> nakup vozička (18.8.2005 14:45:47)

Someone, ta je res bolj za punčke, ampak je pa šmeka peka.




lin -> nakup vozička (18.8.2005 14:50:25)

JAZ SEM GA MELA DOMA KO SEM BLA NOSEČA 3 MES,MA PRI DRUGEMU NEBOM TAKO HITELA




Jančika_ -> nakup vozička (18.8.2005 14:50:36)

Rok sem imela v začetku avgusta, voziček pa sem kupila aprila, ker je bila ravno akcija.

Takrat še nisem vedela, da bo fantek, a vsakem primeru bi vzela kako nevtralno barvo, ker imamo namen imeti še kakega dojenčka. Imamo temno siv voziček (z bež in rdečimi poudarki, da ni čisto turoben).




lin -> nakup vozička (18.8.2005 14:51:10)

Aja,barva pa je taka da je lahko za fantka ali punčko




tinkamiška -> nakup vozička (18.8.2005 15:27:03)

Jst imam rok decembra, kupila sva ga pa zdej avgusta, ker je bila akcija in tudi nakup sva planirala tako, da se malo porazdeli in ne kupiš potem vsega naenkrat.

Je pa rjav z rdečo kombinacijo in se mi ravno tako zdi primeren za oba spola. Takrat še nisva vedela za spol mi je pa všeč tako za punčko, kot za fantka.




polona2 -> nakup vozička (18.8.2005 15:36:10)

Voziček sva kupila še v času Mwst, mesec dni pred porodom, odločila sva se za olivno zeleno barvo, pa nama naročen voziček ni bil všeč in sva se odločila za drugega, temno-modrega, ki je pač še bil na izbiro,barva je še kar funkcionalna, res da je malo obledela, vendar je bolj praktična kot npr.bež, ki pa se res takoj umaže, sploh, če si primoran voziček non-stop zlagati v prtljažnik. Če bi kupovala še enkrat, bi se odločila za isti model, mogoče le v rdeči ali sivi barvi.




Annny -> nakup vozička (18.8.2005 19:29:53)

Ojla,
mi2 sva ga kupila recimo da 2 meseca pred porodom- je srebrno sive barve, kasneje smo pa kupili še enega zložljivega (marelo) temno modrega. Imava punčko, ampak vidiva, da so najboljše takšne barve, da se ne umažejo preveč- tako, kot je Polona2 napisala. Jaz dajem prednost praktičnosti pred barvo.

lp




AlenkaE -> nakup vozička (21.8.2005 12:04:16)

Zakaj je pa barva važna?? Mi imamo deklico, vozek je pa modre barve. Je pa res, da vsakdo vpraša: A je fantek?? Pa dejstvo, da ima deklina roza oblačila, čisto nič ne pomaga,:)-:)-




Anonimen -> nakup vozička (21.8.2005 17:46:11)

Alenka, eno veliko roza mašno gor naštimajte.




Stran: [1]