sex v zadnjih tednih nosečnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> sex v zadnjih tednih nosečnosti (9.6.2011 17:49:45)

sem v 38 t in bi počasi že rada videla mojga sončka! Vem nestrpna do konca. Nekateri pravijo, da naj sexam pa bo to malo pospešilo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] kaj pa ve pravite?




*alja* -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (9.6.2011 18:08:57)

Jaz sem bila čez rok in ko sem prišla na pregled mi je ginekolog rekel naj grem domov in naj seksam da bom pospešila porod. Jaz sem mislila da se norčuje, pa sva res poskusila in sem šla ponoči v porodnišnico. Mogoče naključje, mogoče pa res, ne vem!




roladica -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (9.6.2011 19:19:48)

[sm=sloncek.gif] pomaga zaradi orgazma, ker se maternica krči. Menda. Poskusi, saj verjetno ti ni odveč [sm=jezicek.gif]




roladica -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (9.6.2011 19:22:54)

Imaš pa na voljo še hojo po stopnicah, vožnjo po makadamu in še kaj.




olimia -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (9.6.2011 20:37:43)

pri meni sex ni pomagal, sva tudi po večkrat na dan od 39 tedna dalje, pa sem rodila 4 dni čez rok. hoja po stopnicah pa mi tudi ni pomagala, saj sem šla vsakodnevno najmanj 20× po stopnicah iz pritličja v mansardo.
tako da enim pomaga, drugim ne.
drugače pa kot je rekla roladica [sm=sloncek.gif] - pa uživej




Medea10 -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (9.6.2011 21:12:11)

Bila sem dva tedna čez rok, da mi ne bi bilo treba v P na sprožitev sva [sm=sloncek.gif]. Bil je orgazem, popadkov ali česarkoli kar bi kazalo na porod pa ne. Želim ti, da ti uspe sprožit. Drugače pa pravijo da pomaga tudi hoja po stopnicah.




josephine27 -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (9.6.2011 22:18:50)

IZVIRNO SPOROČILO: roladica

Imaš pa na voljo še hojo po stopnicah, vožnjo po makadamu in še kaj.


he he jst bi vsekakor raje izbrala seks[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




butt3rfly -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (10.6.2011 7:48:59)

jst sm v 39. tednu in res KOMAJ čakam, da pride naše dete na svet. v prvi nosečnosti sva z mojim en večer sexala, nato pa mi je isto noč voda odtekla. pač en slučaj[sm=smiley1.gif] jst bom še mal počakala (par dni), nato pa bom probala ricinusovo olje, ker sem dosti prebrala o njem in menda kr fajn pomaga. bomo videli.




Gabi21 -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (10.6.2011 14:18:28)

Pri nas je bilo tako,da sva pred spanjem s**** in sem dobila popadke ob 2.00 zjutraj..nekaj je na tem:ali je semenčece krivo ali pa krčenje maternice pri s***..ampak nisem v porodnišnici povedala,da sva..rodila sem pa v 37.tednu..




Marčevka2010 -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (10.6.2011 18:33:27)

Tudi meni se je par ur po s* začelo dogajat. Proti koncu sva bolj po redko, ker mi ni bilo, takrat pa sva in po moje je pomagalo. Sem bila pa dva dni pred rokom. Je pa orgazem pomemben pri vsem skupaj.




tybysy -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (11.6.2011 21:54:14)

Midva sva na polno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image] zadni teden, pa teden po roku, pa vsak dan sem prehodila nešteto stopnic... Ni nič pomagalo, zato so mi morali sprožiti (pa še to je trajalo dva dni).




Anonimen -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (22.12.2011 10:26:31)

sexat da bo otrok prej zuni, halo??? otrok in mati narava vesta zakaj mora to trajat 9 mesecev, a da s tem lahko škodiš otroku nisi pomislila, ali ti je pač vseeno




kimica86 -> RE: sex v zadnjih tednih nosečnosti (22.12.2011 10:42:47)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sexat da bo otrok prej zuni, halo??? otrok in mati narava vesta zakaj mora to trajat 9 mesecev, a da s tem lahko škodiš otroku nisi pomislila, ali ti je pač vseeno


Spet se oglaša ta, ki nima pojma o življenju!!! Kaj pa sex škodi otroku??? Še posebno, če ne izvajaš neki sado mazo sex!!! Če gre vse lepo v easy kot treba, ni nobenega strahu.. Jaz sem sedaj v 35 tednu in že 2 tedna ne sexam.. Sem se pač odločila, da je sedaj zadosti, da ne sproživa česa..




Stran: [1]