strokovni izpit za vzgojiteljice (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mižek -> strokovni izpit za vzgojiteljice (9.6.2011 18:54:07)

pozdravljene zanima me v kolikem času ti pošljejo obvestilo kdaj imaš datum za opravljanje strokovnega izpita, jaz sem 28.5. dobila obvestilo da je dokumentacija ustrezna in sedaj me zanima v kolikem času lahko pričakujem da bom imela rok?


lp




pelin -> RE: strokovni izpit za vzgojiteljice (9.6.2011 20:02:37)

Kandidat, ki izpolnjuje pogoje za opravljanje strokovnega izpita, je k opravljanju izpita razporejen najkasneje v 90 dneh od dneva vložitve popolne prijave. Kandidat, ki opravlja tudi pisno nalogo, je k opravljanju izpita razporejen v roku 90 dni po pozitivno ocenjeni pisni nalogi. V rok za razporeditev ne šteje čas, v katerem se strokovni izpiti ne opravljajo (15. julij - 15. september). Ministrstvo obvesti kandidata o času in kraju opravljanja izpita ter o sestavi izpitne komisije najkasneje 14 dni pred dnevom opravljanja strokovnega izpita.

Pa veliko sreče pri opravljanju....pri teh zadevah ti sreča skoraj bolj prav pride kot znanje...vedno znova  sem vesela , da je že  za mano  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




tažana -> RE: strokovni izpit za vzgojiteljice (9.6.2011 20:12:09)

Jest sem januarja delala pa sem po tem obvestilu dobila pošto o datumu že čez nekaj dni (Mislim da 5 dni- pa vikend je bil vmes) Datum je bil pa potem čez 19 dni.




Deja -> RE: strokovni izpit za vzgojiteljice (9.6.2011 22:09:43)

jaz sem leta 2008 dobila obvestilo da so dobili dokumentacijo 13.6., potem pa 2.9. vabilo na zagovor, ki je potem bil 22.9.




froschi -> RE: strokovni izpit za vzgojiteljice (13.6.2011 20:08:36)


Jaz sem poslala 24.5, dobila odgovor, da izpolnjujem pogoje 3.6, zdaj pa pojma nimam al še pridem na vrsto do 15.7.

mižek-ti si že dobila termin?




Stran: [1]