Mareda (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


eva1 -> Mareda (14.6.2011 22:01:25)

Zanima me kakšna je Mareda? plaža? trgovine? za sprehajat? Jaz že vsaj 10 let nisem bila v Istri(že kar nekaj časa hodimo na Pag ali nižje), sedaj smo dobili eno ugodno varjanto-apartma, da gremo za teden dni dol, pa me zanima kako izgleda?




janapan -> RE: Mareda (15.6.2011 8:08:12)

mi hodimo že 10 let v hišico konec junija. nam je všeč, je pa res da hodimo v lasniško hišico, tako da je kar se tega tiče tam res vse bp. Torej. Plaža je ob baru macumba (ful luškan barček na plaži, zvečer so tudi koncerti) je skalnata, betonirana, so ležalniki je tudi kar nekaj senčke. Tam je običajno več ljudi. Naprej je plaža sicer prodnata (velik prod) je pa malo senčke. Za v vodo so naravne ploščadi. Plaža je dolga in divja od Marede do Dajle, s skritimi kotički, skalami in prodom. meni je všeč ker ni dosti obljudena. Fajn je če imaš za na plažo kolo. Od hišk pa je tudi lep sprehod do plaže. Zraven je še kamp. Od kampa naprej proti novemu gradu ob obali je še nekaj lepih prodnatih zalivčkov. Do Novega grada je nekje 5 km, se moraš zapeljat, meni je mestece všeč. Iz kampa pa vozi tudi vlakec. med Maredo in Novim gradom (če geš po obali) je še počitniško naselje pineta(kamp, hiške) ki je v borovem gozdičku, plaža je zelo urejena in je veliko sence.




Stran: [1]