zdravstveni dom/ patronaža (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


andrejalj -> zdravstveni dom/ patronaža (18.8.2005 16:35:28)

Zanima me, če porodnišnica obvesti zd.dom oz. patronažo o rojstvu otroka v kraju kjer bo bival, če rodim v drugi porodnišnici (ne v tisti, ki bi bila nekako 'pristojna') ali moram to storiti sama?

hvala za pomoč




CatJa -> zdravstveni dom/ patronaža (18.8.2005 17:10:47)

Obvestijo domac zdr. dom, tako, da ni pomembno kje rodis.

LP, :rozica:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.8.2005 17:16:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




jazz -> zdravstveni dom/ patronaža (18.8.2005 19:02:02)

Takoj prvi dan ko boste prišli domov, moraš nesti potrdilo, ki ga dobiš v porodnišnici k zdravniku- v kraju kjer živiš. Patronažna pride potem drugi dan ali tretji dan ko bosta z malim že doma. Mi smo oddali papirje kar usput, preden smo prišli do doma!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.8.2005 19:10:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> zdravstveni dom/ patronaža (18.8.2005 21:09:31)

Mene je v mb porodnišnici prišla zadnji dan pred odhodom domov izprašat patronažna, da sem dala vse podatke, je en tak obrazec izpolnila. In potem je naslednji dan prišla ena druga patronažna k nam domov.




CIPRESA -> zdravstveni dom/ patronaža (19.8.2005 7:14:21)

Jaz sem iz Kamnika rodila sem pa v Kranju in po pošti sem dobila 3 odpustnice iz KR porodnišnice (to dobiš po pošti kak teden po porodu) in sicer eno za mojega ginekologa, eno za osebnega zdravnika in eno ua pediatra ki naj bi si ga zbrala za našega :duda:. Vse to moram sedaj sama nesti vsem trem v ZD Kamnik.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.8.2005 16:24:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




andrejalj -> zdravstveni dom/ patronaža (19.8.2005 19:21:20)

Vsem najlepša hvala za pomoč.
Slisala sem marsikaj prej in nisem vedela kako in kaj, bo pa moja pot taka kot ijina in bo potrebno poklicati.

lp




Anonimen -> zdravstveni dom/ patronaža (20.8.2005 8:30:02)

Kaj pa, če bomo nekaj časa po rojstvu otroka živeli drugje? Stalno prebivališče imamo v LJ, vendar razmišljam, da bi rodila v MB in ostala potem še kakih 14 dni ali pa do praznikov v MB. Mislite, da bi tja tudi prišla kaka patronažna ali se bom morala odreči temu?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.8.2005 10:18:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




PBJ -> zdravstveni dom/ patronaža (21.8.2005 17:50:49)

Če živiš v Mariboru, ne rabiš nikogar obveščat, kdaj si prišel domov, ker vse obvesti porodnišnica.Naslednji dan mojega prihoda domov je že prišla patronažna.

Bila pa sem prijetno presenečena, ko me je patronažna obiskala v 39. tednu nosečnosti in sva eno uro klepetale. To se mizdi fino, saj jo spoznaš že pred porodom.

lp:rozica:




Anonimen -> zdravstveni dom/ patronaža (21.8.2005 17:58:35)

Ja, to, da te obiščejo v času nosečnosti, je v navadi, vendar pa mene niso, ker imam ginekologa na Ptuju in ta ne sporoča MB patronažnim imen nosečnic.




Anonimen -> zdravstveni dom/ patronaža (22.8.2005 7:10:57)

PBJ, to mi je jasno, da pride sama tja, kjer si doma. Jaz pa sem pred kratkim odjavila stalni naslov v MB in pri mojih starših nas res ne more zvohat. :)- Pa saj še ne vem, kaj bo decembra, mogoče pa se bomo kar v naše malo gnezdece zabarikadirali. :)- Pa to bi tudi blo fer od mene, da tukaj v LJ sporočim, da me pač ni, ne pa, da bo patronažka malo dete iskala :)-

Sem pa tudi za LJ že prebrala na RR, da te preseneti s svojim obiskom že pred PDP.




Stran: [1]