čišča po porodu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


jaz5 -> čišča po porodu (22.6.2011 13:22:00)

Danes sem 12 dan po porodu. 10 dan sem imela cel dan samo mal izcedek rjavkaste barve, 11 dan pa zopet krvav, ampak me veliko . Potem sem imela danes spet krvav izcedek. Prav čutim ko priteče kri. Babica je rekla da nebi smela biti sveža kri in naj grem k svojem G na pregled.
Kaj menite ve? Po 1. in 2. porodu sem dlje časa imela čiščo kot sedaj kaže. Jaz menim da ni nič narobe. Je samo kri brez kakršnih koli kosov in strdkov.




mamicaaa -> RE: čišča po porodu (22.6.2011 13:47:30)

Pri meni je bila čišča bolj krvava ponavadi takrat, ko sem pretiravala z delom in sem premalo počivala, tudi še tretji teden po porodu se mi je kak dan zgodilo, da je bil izcedek krvav.
Po moje ni nič narobe, mogoče res malo premalo počivaš.




naja17 -> RE: čišča po porodu (22.6.2011 14:07:23)

Pri meni je bla včasih sveža kri, kak dan nič, pol tist rjavkast, pa spet sveža kri... Na pregledu pri G, 6 tednov po porodu pač, je blo ugotovljeno, da mi je ostal polip... Lej, če se ne počutiš dobro, se pojdi pokazat, lahko pa pčakaš, da boš mela redni pregled, pa boš takrat videla... Meni se je vse skup ustavlo šele teden dva po pregledu...




Doll -> RE: čišča po porodu (22.6.2011 14:11:05)

Jaz sem tudi tako imela.Čist normalno




Hope2 -> RE: čišča po porodu (22.6.2011 18:12:07)

IZVIRNO SPOROČILO: mamicaaa

Pri meni je bila čišča bolj krvava ponavadi takrat, ko sem pretiravala z delom in sem premalo počivala, tudi še tretji teden po porodu se mi je kak dan zgodilo, da je bil izcedek krvav.
Po moje ni nič narobe, mogoče res malo premalo počivaš.



enako




Stran: [1]