Drage moje! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


lena76 -> Drage moje! (18.8.2005 19:23:35)

žal vam moram povedati da se za nedoločen čas poslavljam od vas. Zaenkrat mi v letu in pol ni ratalo da bi ugledala :roza::modri: in s tem postala srečnejša, trenutno pa so se pojavile druge zadeve zaradi katerih bomo pričakovanje na :nosecka: prestavili.

Hvala vsem skupaj za mnogokrat napisane vzpodbudne besede, za tolažbo .....in vse kar spada zraven.HVALA:rozica::rozica::rozica::rozica:

Vsem novim :nosecka: želim veeeeeeeeeeeeeeeelikooooo sreče :sloncek::sloncek::sloncek:, tistim ki pa še čakate in upate na :roza::modri: pa da se vam čimhitreje pokažejo :modri::roza:!!!

Če mi bo čas dopuščal vas bo z veseljem brala.

Lena
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




Suana -> Drage moje! (18.8.2005 19:51:34)

lena!!
veš zelo te bomo pogrešale!!!!:(:(
edino ti več kaj je sedaj najbolje zate!!želim ti da se zadeve normalizirajo in da se ti izpolnijo vse skrite želje!!če pa boš imela čas pa se nam le javi da nam poveš kako si!!
lp suzana
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




mojamura -> Drage moje! (18.8.2005 20:00:32)

:rozica::rozica::rozica:bodi v cvetju:rozica::rozica::rozica:




Anonimen -> Drage moje! (18.8.2005 20:08:05)

Pogrešali te bomo!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: Hvala za lepe želje in seveda isto želim tudi tebi.




tinkamiška -> Drage moje! (18.8.2005 20:25:21)

Lena poštimajte tiste stvari, ki so prišle vmes, potem, ko bo spet pravi čas, pa veselo na delo:sloncek::sloncek::sloncek:

Pa javi se kaj vmes;)

Lepo bodi:rozica:

Tinka




emaa -> Drage moje! (19.8.2005 7:22:22)

uredita situacijo, da se bomo lahko slišale z veselimi novicami:rozica::rozica:




Anitka -> Drage moje! (19.8.2005 17:36:47)

Srečno in upam, da se kmalu spet beremo :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




Stran: [1]