Razprodaje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


*zoe* -> Razprodaje (30.6.2011 22:32:50)

Zanima me kdaj se začnejo razprodaje pri nas in v avstriji?




norge -> RE: Razprodaje (1.7.2011 20:41:07)

Mi smo se prejšnji vikend vračali iz dopusta v Avstriji in smo se v soboto ustavili v Celovcu, pa je bilo že vse znižano. Sicer ne sezonsko ampak je bilo že po vseh trgovinah znižanje.

Lp.




sazi -> RE: Razprodaje (1.7.2011 20:48:55)

V eni trgovini so mi poveadi, da imajo po 10. juliju vse 50% znižano - sklepam, da se takrat začne sezonska razprodaja (2. ponedeljek v juliju - a ni vedno tako? Pa enako potem 2. ponedeljek v januarju?).




*zoe* -> RE: Razprodaje (1.7.2011 21:06:08)

Hvala za odgovore.

Pojma nimam kako je z razprodajami, ker se jih sploh ne udeležujem, bi pa šla letos za spremembo malo pogledat v celovec, če je kaj pametnega.




*zoe* -> RE: Razprodaje (1.7.2011 21:06:47)

IZVIRNO SPOROČILO: norge

Mi smo se prejšnji vikend vračali iz dopusta v Avstriji in smo se v soboto ustavili v Celovcu, pa je bilo že vse znižano. Sicer ne sezonsko ampak je bilo že po vseh trgovinah znižanje.

Lp.



a ste se mogoče kaj v h&m ustavili?




norge -> RE: Razprodaje (4.7.2011 4:11:03)

IZVIRNO SPOROČILO: *zoe*

IZVIRNO SPOROČILO: norge

Mi smo se prejšnji vikend vračali iz dopusta v Avstriji in smo se v soboto ustavili v Celovcu, pa je bilo že vse znižano. Sicer ne sezonsko ampak je bilo že po vseh trgovinah znižanje.

Lp.



Ja, sem dobila ful stvari. V H&M je bilo sploh  vse znižano.

a ste se mogoče kaj v h&m ustavili?




gabrijela87 -> RE: Razprodaje (21.7.2011 9:28:16)

Prave oz. uradne razprodaje v Avstriji se začno zadnji ponedeljek v juliju, torej 25.7.2011   Jaz grem gotovo v šoping[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] 




Stran: [1]