Pazljivost pri hrani zaradi slabih krvnih rezultatov (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Prehrana nosečnic



Sporočilo


dspela -> Pazljivost pri hrani zaradi slabih krvnih rezultatov (6.7.2011 16:44:22)

Ojla.


V 10 tednu nosečnosti sem šla na pregled in je moja G. pogledala krvne rezultate..rekla mi je da imam nekaj povečanega, in da moram paziti pri hrani. Ne vem, točno kako se reče.
Nisem, je pa spreševala,ker  je na UZ-ju videla da srček ne bije več. V prvi nosečnosti, pa sem tudi imela slabe krvne rezultete, na spodnji meji.Na žalost je je tudi končala, z odmrtjem pikice.

Sedaj pa bi rada vedela, kaj sem imela povečanega. Na netu ne najdem nič. Mi lahko katera pomaga?

Lp





Masha_M -> RE: Pazljivost pri hrani zaradi slabih krvnih rezultatov (6.7.2011 16:52:09)

Ja, zdravnica.

Vse ostalo, kar mi tukaj teoretiziramo je lahko brca v prazno. Ona je tista, ki ti je postavila diagnozo in dolžna ti je obrazložiti, kaj to zate pomeni. :(




Doll -> RE: Pazljivost pri hrani zaradi slabih krvnih rezultatov (6.7.2011 17:27:54)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Jaz bi te pa rada vprašala zakaj za vraga ne znaš vprašati zdravnika? Zakaj ga potem sploh imaš

Mi ti ne znamo odg. nimamo čarbne kugle in tudi ne tvoje izvide




Stran: [1]