poletje in pedikura (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


popi -> poletje in pedikura (7.7.2011 9:06:53)

Pozdravljeni!
Zanima kam naj se napotim na pedikuro?Mogoče kake dobre izkušnje?
lp




Anonimen -> RE: poletje in pedikura (7.7.2011 13:57:56)

Mogoce poves od kod si? jaz ti lahko povem za Gorenjsko regijo...




popi -> RE: poletje in pedikura (7.7.2011 14:40:41)

Ljubljana




buxl -> RE: poletje in pedikura (7.7.2011 17:46:25)

Jaz ti lahko samo povem, kam ne it. Pred časom sem prek ene izmed spletnih strani, ki ponujajo visoke popuste za kupone za različne storitve, kupila bon za studio Holos v Trzinu. Ful sem bila razočarana, sedelo se je na pisarniških stolih, pedikerka je sedela pred tabo na pručki, voda v katero namočiš noge, je bila v škafu na ploščicah in je se je zelo hitro ohladila, obnohtne kožice mi skorajda ni odstranila, o kakšni masaži (ki je bila všteta v ceno!) ni bilo ne duha ne sluha, samo s kremo mi je namazala noge.[sm=zmeden.gif] Sama si naredim precej boljšo pedikuro. Je pa res, da je šlo tukaj za malo denarja, malo muzike, če bi plačala redno ceno, no, je ne bi.




SMT3 -> RE: poletje in pedikura (7.7.2011 19:10:14)

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Mogoce poves od kod si? jaz ti lahko povem za Gorenjsko regijo...


Daj men povej[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




josephine27 -> RE: poletje in pedikura (8.7.2011 8:13:06)

Bom kar tukaj vprašala. Kakšne cene so za pedikuro pri vas? Hodim vedno samo v en kozmetični salon pa bi rada mal primerjala .Sem super zadovoljna sem pa s s. primorske tako da za Ljubljano žal ne vem.




Anonimen -> RE: poletje in pedikura (8.7.2011 8:45:31)

IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Mogoce poves od kod si? jaz ti lahko povem za Gorenjsko regijo...


Daj men povej[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  


Nail & Sun studio, to je na Jesenicah, pod Mezakljo. Pogooglaj za telefonsko, ne vem ce smem tuki,da ne bi slo za reklamo al pa kej. V glavnem gospa, ki tole dela je super.




natasarobi -> RE: poletje in pedikura (8.7.2011 10:23:18)

Za Kranj:  studio Sonce, edino zna se zgodit, da dolgo čakaš, da prideš na vrsto.

Ljubljana: v podhodu pri poslovni stavbi Mercator - sicer ne vem ali imajo še tam pedikuro, drugače pa salon CAT (sedaj je baje nekje v centru - ne vem kje, ker še nisem bila tam)




Sonrisa -> RE: poletje in pedikura (8.7.2011 11:06:00)


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Bom kar tukaj vprašala. Kakšne cene so za pedikuro pri vas? Hodim vedno samo v en kozmetični salon pa bi rada mal primerjala .Sem super zadovoljna sem pa s s. primorske tako da za Ljubljano žal ne vem.



In kam hodiš, če ni skrivnost. [sm=smiley1.gif]




mišk -> RE: poletje in pedikura (9.7.2011 19:16:46)

Jst dam 20 evrov - dolenjski konec. Sem pa zelo zadovoljna.




sunny24 -> RE: poletje in pedikura (10.7.2011 10:07:49)

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Bom kar tukaj vprašala. Kakšne cene so za pedikuro pri vas? Hodim vedno samo v en kozmetični salon pa bi rada mal primerjala .Sem super zadovoljna sem pa s s. primorske tako da za Ljubljano žal ne vem.


Meni je mega v kozmetičnem salonu Helena v Mirnu. Cena je 25 evrov, z lakiranjem nohtov 30. Sam naredijo res profi pedikuro, pa tudi če je kak noht vraščen ti ga full lepo reši!




Špacka -> RE: poletje in pedikura (10.7.2011 11:17:56)


IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Jst dam 20 evrov - dolenjski konec. Sem pa zelo zadovoljna.


Kam pa hodiš?




majčica1508 -> RE: poletje in pedikura (10.7.2011 21:56:04)

Jaz dam 25€ z lakiranjem........Polzela




oktoberka -> RE: poletje in pedikura (12.5.2019 16:29:41)

Jz sem zelo zadovoljna s pedikuro v Ljubljani za Bežigradom - pedikerski salon Pedivita. Prijeten salon, prijazna pedikerka, ki se ful potrudi in si vzame čas zate. Pri meni je trajala pedikura polnih 60 minut alpa še mal več (mi je še rihtala en noht, ki se mi stalno vrašča), pa nisem dobila dobila občutka, da bi se ji kam mudilo, oz da bi se me hotla hitr znebit, tko kot pri kšnih ponudbah s kuponi na primer. Priporočam.




Stran: [1]