nekaj glede otr.dodatka (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Udb -> nekaj glede otr.dodatka (9.7.2011 11:38:03)

Ojla.
Jaz sem čisto leva za tele obrazce!! Pred 14 dnevi smo dobili novo članico in zdaj gledam te obrazce za vse možno.

In imam eno vprašanje. Za 1.otroka sem do sedaj oddajala vlogo za otr.dod. oktobra - a če sedaj na 1 vlogo vpišem oba otroka je to ok? Se pravi, ali na to vlogo vpišem sedaj samo 2.otroka ali tudi 1.?
Ali se za dohodke sedaj gleda odločbe za dohodnino za 2010?

Hvala!




emaa -> RE: nekaj glede otr.dodatka (9.7.2011 13:11:41)

Na vlogo vpišeš vse družinske člane, tretiraj, ko da oddajaš prvič, vse otroke in vaju, če en vama bodo preraunali otr. dodatek samo na št družinskih članov, ki jih boš navedla. Dohodnina ne vem verjetno je res že 2010, saj naj bi že vsi dohodnine dobili. 




lilip -> RE: nekaj glede otr.dodatka (9.7.2011 13:24:23)

Ko smo dobili novega člana sem nesla na CSD rojstni list in mi je svetovalka sama napisala novo odločbo. Ne vem pa kako je zdaj, ko je že znana dohodnina za lani...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.7.2011 14:22:24)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Naja31 -> RE: nekaj glede otr.dodatka (9.7.2011 20:35:22)

Napišeš vse na novo. Podatki pa so za l. 2010.




zmajaz -> RE: nekaj glede otr.dodatka (10.7.2011 10:29:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Ojla.
Jaz sem čisto leva za tele obrazce!! Pred 14 dnevi smo dobili novo članico in zdaj gledam te obrazce za vse možno.

In imam eno vprašanje. Za 1.otroka sem do sedaj oddajala vlogo za otr.dod. oktobra - a če sedaj na 1 vlogo vpišem oba otroka je to ok? Se pravi, ali na to vlogo vpišem sedaj samo 2.otroka ali tudi 1.?
Ali se za dohodke sedaj gleda odločbe za dohodnino za 2010?

Hvala!


Vpišeta se oba otroka in od zdaj naprej boš pač vlogo oddajala julija, ne več oktobra. Dohodki se pa od aprila dalje vpisujejo za 2010, ja.




Udb -> RE: nekaj glede otr.dodatka (10.7.2011 14:55:11)

Najlepša hvala za odgovore, vloga je že izpolnjena in jo jutri oddam. :)




Stran: [1]