medvedek javi se!!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


wawa -> medvedek javi se!!!!! (19.8.2005 12:10:47)

Držim pesti že cel dan pa me že roke bolijo.....:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

Upam da ti je G ugotovila da je vse OKI DOKI in ti prepisala malo bolniške, da se spočiješ!!!!!








medvedek -> medvedek javi se!!!!! (19.8.2005 14:07:33)

Wawa hvala za tvoje dobre misli, mogoče pa so tudi malce pomagale saj je z nama z medvedkom vse OK.
Bolniške pa žal nisva dobile saj ni prav nič narobe.
Verjetno res malce preveč kompliciram.
edina napaka je ta, da sem se malce preveč zredila. namreč dobila sem v zadnjih 2 mesecih kar 5 kg + v prvih 5 mesecih pa samo + 3 kg, tako, da imam sedaj 8 kg +. Tako, da se moram začeti sedaj malce paziti, saj se res ne bi rada preveč zredila. drugače pa je rekla G., da če se mi bo po otrdevanje trebuha nadaljevalo, da se moram vrniti in da bom potem šla na bolniško. Sicer pa kg že niso tako važni samo, da je z našimi sončki vse OK.

Še enkrat hvala za tvojo skrb in se zopet kaj bereva čez teden dni ko se vrnem iz dopusta. Do takrat pa želim tebi in tvoji pikici vse naj, naj in uživajte ti, vajin :duda: in :love: skupaj.

LP MAMI




wawa -> medvedek javi se!!!!! (19.8.2005 20:42:15)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Ma česa boljšega nebi mogla napisat, super da je vse ok!!!!!!!

Uživej!




Stran: [1]