prenosnik (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


alenkica -> prenosnik (28.7.2011 18:13:32)

Rabim pomoč.
O računalništvu ne vem skoraj nič, zato bi rada da mi svetujete, če je ta računalnik v redu in če ga kdo slučajno ima bi rada vaše izkušnje.
Nisem zahtevna. Rabim ga za internet, MC OFFice, pa za predvajanje glasbe, videev
Lenovo IdeaPad Z560 - Prenosnik - » computercenter.si

Hvala za vsako mnenje!




jar -> RE: prenosnik (28.7.2011 20:14:54)

jaz imam en drug lenovo (thinkpad 13") z nekaj slabšim procesorjem pa mi računalnik uredu služi - točno za to, kar ti pišeš. edino kar meni fali je baterija, ki mi za internet zdrži samo 2 uri (v wordu pa 3), ampak ga imam itak največkrat na kablu.
baterija je po enem letu še zelo dobra, jo namreč vedno odstranim, če je priklop na elektriko, 1x tedensko jo pa redno izpraznim in do 90% napolnim.
mogoče je 2,6 kg malo veliko, če ga boš redno okrog prenašala, za domačo uporabo pa je ok.
naložene ima win7, kar je ok, kupit moraš še office, kar te stane še ene 100 € zraven
če rabiš za kakšne igrice se pa jaz ne spoznam.




mateyka -> RE: prenosnik (28.7.2011 20:25:44)

v Hoferju imajo občasno prenosnike. ugodne in čisto ok za stvari, ki jih misliš uporabljat, + 3 leta garancije, kar je fajn, ker potem nimaš 3 leta s stroški popravil (aka nobenih novih izdatkov).




TDTP -> RE: prenosnik (29.7.2011 8:35:58)

IMAM LENOVO ŽE ENO LETO IN SEM ZELO ZADOVOLJNA!




MitjaKo -> RE: prenosnik (19.9.2011 14:02:12)

Če poveš okviren budget z veseljem kaj svetujem :)




artista7 -> RE: prenosnik (20.9.2011 15:41:42)

Osebno uporabljam verzijo Think Pad (IBM) in kolikor moj partner komentira, so te serije tudi boljše od idea pad. Jaz sem izredno zadovoljna, računalnik pa ima že 4 leto in še kar dela! glede baterije pa samo svetujem, da nimaš novega prenosnika "skoz na kablu", naj bo na batt da se popolnoma izprazni in nato ga tudi popolnoma nafilaš (tako mi je svetoval programer v naši službi, mu kar verjamem, pri meni se je tudi brez nasveta-ker sem to delala že prej-obneslo). Pri mojem prenosniku je izrednega pomena tudi to, da je ohišje izredno kvalitetno - robustno, se zlepa ne poškoduje (je tudi že padel po tleh in podobno) in za tisto kar nucam nest - ga nesem, tudi ni pretirano težko.




FotoModel -> RE: prenosnik (10.1.2012 23:46:21)

Jaz mam prenosnika znamke Sony Vaio, in je letos star 7 let. Dela brez problemov, ni bil na popravilu, naležene ma win7, dela ko šus, te osnovne zadeve. Kake zahtevne igrice odpadejo. Sem ga pa predal punci, da ga zdej nosi okrog, zamenjal pa za applovega macbooka, ki je zaenkrat tud odličen.
Kolegi pa imajo vglavnem hp-je, in so vsi z njimi zadovoljni!




Coucou -> RE: prenosnik (17.2.2013 10:18:32)

jaz sem zelo zadovoljna s HP. preveri po spletnih trgovinah akcije, ki jih je v tem trenutku precej. Tudi na vsenanetu.si




josephine27 -> RE: prenosnik (17.2.2013 10:29:09)




IMAM LENOVO ŽE ENO LETO IN SEM ZELO ZADOVOLJNA!


enako s tem, da ga imam že 4 leta [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]