boš septembra doma??? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


matejchy -> boš septembra doma??? (1.8.2011 19:46:45)

kaj naj bi predstavljala ta reklama, ki se vrti na kanalu a ?????




Felicita -> RE: boš septembra doma??? (1.8.2011 19:53:38)

pomoje je/bo napovednik za kake filme... 




matejchy -> RE: boš septembra doma??? (1.8.2011 19:55:36)

je pa zelo "neokusna" reklama, da tisti ded v žensko oblečen razkazuje mednožje, pa čeprav zakrito...




liliana -> RE: boš septembra doma??? (1.8.2011 20:00:38)

A to je tista reklama, da je tisti moški v pozi Sharon Stone iz Basic Instinct...?




Felicita -> RE: boš septembra doma??? (1.8.2011 20:00:51)

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

je pa zelo "neokusna" reklama, da tisti ded v žensko oblečen razkazuje mednožje, pa čeprav zakrito...


lol, to je drugač parodija na sharon stone v basic instinctu http://www.jsrpages.co.uk/scanss/stone/sharon%20stone%2004%20in%20basic%20instinct.jpg (verjetno morm napisat da je... kaj jest vem, spicy vsebina)




m_o_i -> RE: boš septembra doma??? (1.8.2011 21:10:28)

99,9% sem, da je to reklama za kmetijo....




MissTerious -> RE: boš septembra doma??? (1.8.2011 21:35:41)

Hehe, drage moje, saj to je point vsake reklame....da vam da mislit....da vas čimdlje in čimbolj pritegne....in vas očitno je. Bi pa nekaj pokomentirala...ne vem, zakaj nekatere pravite, da so neokusne te reklame? Meni osebno so prav smešne...parodija na Basic instinct pa res ni neokusna...če je sam film zaslovel prav po tem prizoru, je bila uporaba le-tega odlična poteza
ustvarjalcev reklame.Sploh veste, koliko milijonov je prinesel ta film?Koliko poozornosti je dobil?

Tistega, ki se je spomnil tega koncepta, danes sigurno vsi trepljajo po rami...ker je zadel žebljico na glavico! Ali pa "I like to move it, move it! segment, ko oponaša opico iz tiste risanke....svetovno izpeljano! Mislim, da je to napovednik za sezono, ki prihaja....torej BOŠ SEPTEMBRA DOMA? Takrat se začne nova sezona...Uživajte! [sm=smiley36.gif]




m76 -> RE: boš septembra doma??? (1.8.2011 23:31:41)

 ..a ni to un tip iz reklame  dobre vile??? Men se zdi, da je to šele uvod v nadaljevanje špasnih reklam....bomo vidl zakaj se gre )




Šarki -> RE: boš septembra doma??? (2.8.2011 8:50:09)

IZVIRNO SPOROČILO: MissTerious

Hehe, drage moje, saj to je point vsake reklame....da vam da mislit....da vas čimdlje in čimbolj pritegne....in vas očitno je. Bi pa nekaj pokomentirala...ne vem, zakaj nekatere pravite, da so neokusne te reklame? Meni osebno so prav smešne...parodija na Basic instinct pa res ni neokusna...če je sam film zaslovel prav po tem prizoru, je bila uporaba le-tega odlična poteza
ustvarjalcev reklame.Sploh veste, koliko milijonov je prinesel ta film?Koliko poozornosti je dobil?

Tistega, ki se je spomnil tega koncepta, danes sigurno vsi trepljajo po rami...ker je zadel žebljico na glavico! Ali pa "I like to move it, move it! segment, ko oponaša opico iz tiste risanke....svetovno izpeljano! Mislim, da je to napovednik za sezono, ki prihaja....torej BOŠ SEPTEMBRA DOMA? Takrat se začne nova sezona...Uživajte! [sm=smiley36.gif]


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image] JAAAAAAAAAA, men so pa najboljši :)) full mi je dober tist, ki Horacia iz CSI Miami oponaša [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




*bubi* -> RE: boš septembra doma??? (2.8.2011 14:45:15)

Se da to reklamo kje na netu videt? Očitno premalo gledam TV [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anonimen -> RE: boš septembra doma??? (2.8.2011 14:50:14)

Bi pa nekaj pokomentirala...ne vem, zakaj nekatere pravite, da so neokusne te reklame? Meni osebno so prav smešne...parodija na Basic instinct pa res ni neokusna...če je sam film zaslovel prav po tem prizoru, je bila uporaba le-tega odlična poteza
ustvarjalcev reklame.Sploh veste, koliko milijonov je prinesel ta film?Koliko poozornosti je dobil?


meni je neokusno to, da se dedc obleče v žensko in to naj bi bilo potem smešno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] isto sranje je na radiu, v gledališču... bljak [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image]




liliana -> RE: boš septembra doma??? (2.8.2011 23:23:29)

Bistvo reklame je itak, da si jo zapomniš.....da ti vzbudi čustva, pa naj so to pozitivna ali negativna......važno je le, da si jo zapomniš in da nisi ravnodušen do nje (kar pomeni, da se je sploh ne spomniš).....






Anonimen -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 9:00:34)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bistvo reklame je itak, da si jo zapomniš.....da ti vzbudi čustva, pa naj so to pozitivna ali negativna......važno je le, da si jo zapomniš in da nisi ravnodušen do nje (kar pomeni, da se je sploh ne spomniš).....






Evo negativna čustva: miljonkrat ponovljena reklama za tunino Calvo. Poznam znamko, ampak jo nikoli ne kupim. Ker mi je šla reklama tako na živce (zaradi pretiranega ponavljanja).

Te reklame za september pa so zgolj slaba kopija originalov.




Pia* -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 9:16:42)

Jaz pa sploh ne vem a kakšnih reklamah govorite.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Učitno pri meni niso dosegli tega namena, da bi se jaz zapomnila je pa res, da v večini gledam televizijo, ko vem da je ob 20h kakšen dober film(ga že dolgo ni bilo) ali pa ko likam jo imam prižgano ampak težko sledim dogajanju.




JB -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 9:32:30)

S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če plačaš lahko gledaš naprej[sm=zmeden.gif] Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s tem[sm=zmeden.gif]




Anonimen -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 9:46:46)

IZVIRNO SPOROČILO: JB

S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če plačaš lahko gledaš naprej[sm=zmeden.gif] Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s tem[sm=zmeden.gif]


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] a da placam RTV zato ker mam televizor, Siol da imam paket, pol pa se posamezne programe posebej???




Tutan -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 10:26:39)


IZVIRNO SPOROČILO: JB

S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če aš lahko gledaš naprej[sm=zmeden.gif] Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s tem[sm=zmeden.gif]


Kaj [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif] Pa ja niso normalni .... plačujemo položnico za RTV, plačujemo položnico za digitalno televizijo (sicer v sklopu trojčka, ampak jaaa...), tiste programe, ki jih mož želi gledat ni na osnovni shemi, torej je potrebno spet plačat tarazširjeno shemo (ok, moževa krivda, pa dobro naj buli tu pa tam v tiste ribe, pa jahte, pa jadrnice....), a zdaj naj pa plačujem še za ušiv pop tv, kjer so že njihova poročila neprebavljiva, da ne bi niti o tem, da ponavljajo Policijsko akademijo 300x na leto, v ostale proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr***. Da o mehiških, brazilskih, takih i onakih nadaljevankah, niti ne izgubljam besed. Zarad mene lahko pop kar odklopijo, brez slabe vesti, ker jim ne bom za tole plačala niti ficka. Tako da upam, da so samo govorice [sm=smiley36.gif]




alda -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 10:34:05)

reklama mi je [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image], ravno zaradi nagravžnega tranvestita.
Če so že naredili tak koncept, bi lahko poiskali malo boljšga  tipa!




Pia* -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 10:48:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: JB

S prvim septembrom naj bi bila pop, popbrio in kanal a, plačljivi mislim da okrog 16 eur na mesec....in sicer neka taka fora...prvih par nanizank( baje da tud velja za filme) zastonj...potem pa če aš lahko gledaš naprej[sm=zmeden.gif] Sicer čist neuradna informacija, sem izvedela od nekoga ki se ukvarja s tem[sm=zmeden.gif]


Kaj [sm=zmeden.gif] [sm=zmeden.gif] Pa ja niso normalni .... plačujemo položnico za RTV, plačujemo položnico za digitalno televizijo (sicer v sklopu trojčka, ampak jaaa...), tiste programe, ki jih mož želi gledat ni na osnovni shemi, torej je potrebno spet plačat tarazširjeno shemo (ok, moževa krivda, pa dobro naj buli tu pa tam v tiste ribe, pa jahte, pa jadrnice....), a zdaj naj pa plačujem še za ušiv pop tv, kjer so že njihova poročila neprebavljiva, da ne bi niti o tem, da ponavljajo Policijsko akademijo 300x na leto, v ostale proste termine pa uštulijo Blondinke iz Harvarda in ostalo sr***. Da o mehiških, brazilskih, takih i onakih nadaljevankah, niti ne izgubljam besed. Zarad mene lahko pop kar odklopijo, brez slabe vesti, ker jim ne bom za tole plačala niti ficka. Tako da upam, da so samo govorice [sm=smiley36.gif]



Podpis!

€ ne premaknim za pop tv, resno! Katastrofa od filmov, ne vem kdaj sem nazadnje kakšen film pogledala zvečer. Tako da hvala bogu za Partis!




liliana -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 10:57:29)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


Evo negativna čustva: miljonkrat ponovljena reklama za tunino Calvo. Poznam znamko, ampak jo nikoli ne kupim. Ker mi je šla reklama tako na živce (zaradi pretiranega ponavljanja).

Te reklame za september pa so zgolj slaba kopija originalov.


Kljub temu pa je to ena najbolje prodajanih znamk tune v Sloveniji.......




JB -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 11:30:21)

No sem še 1x vprašala in baje je ta reklama ravno za to kar sem napisala[sm=smiley11.gif]..........tud jaz ne mislim plačevat še dodatno za te programe,je veliko boljših kot pa ti trije...mislim da bodo izgubili veliko gledalcev[sm=smiley21.gif]




sončnica24 -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 11:44:35)


IZVIRNO SPOROČILO: JB

No sem še 1x vprašala in baje je ta reklama ravno za to kar sem napisala[sm=smiley11.gif]..........tud jaz ne mislim plačevat še dodatno za te programe,je veliko boljših kot pa ti trije...mislim da bodo izgubili veliko gledalcev[sm=smiley21.gif]



Kaj da bo plačljivo? Pol pa naj kar imajo plačljivo samo ne verjamem da jim bo tak koncept laufal konec koncev nimajo nekaj full gledljivega pa nonsotop se vse ponavlja.




Anonimen -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 12:27:22)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


Evo negativna čustva: miljonkrat ponovljena reklama za tunino Calvo. Poznam znamko, ampak jo nikoli ne kupim. Ker mi je šla reklama tako na živce (zaradi pretiranega ponavljanja).

Te reklame za september pa so zgolj slaba kopija originalov.


Kljub temu pa je to ena najbolje prodajanih znamk tune v Sloveniji.......


Jap, verjamem. Samo jaz ne padam na razne več beline, miljon km dolge trepalnice, 50% popust, jubilejne akcije ipd. reklame.
Mene so za večno odbili, pa če je to najboljša tunina an svetu. jo ne kupim.

So mi pa všeč reklame, kjer se nasmejem, recimo tista snažilka za triglav. Kar pa še ne pomeni, da bom tudi kupila njihove produkte. Za to se bodo morali precej bolj potrudit [sm=smiley1.gif].




hmm... -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 12:49:11)

Koliko jaz gledam pop tv so dopoldan Tv prodaje, neke nanizanke (če jih sproti ne gledaš itak ne veš o čem se gre, meni je to brezveze), ponovitve mehiških, turških, venezuelskih nadaljevank, spet tv prodaja, nadaljevanke, zvečer ob 20 ali 21 kakšen brezvezni film (vsaj meni imajo skoraj vedno brezvezne), po filmu spet kakšne nanizanke in tu se konča.

Kanal a pa je malo drugačen ampak meni tut brezvezen.

Pop brio pa še v življenju nisem gledala.




Petka09 -> RE: boš septembra doma??? (3.8.2011 12:58:05)

No, jaz pa ne štekam potem tega koncepta, da bi dali takšno reklamo, ki bi dejansko pomenila to, da bo od septembra potem vse plačljivo. Potem bi bilo to razumljeno kot da se norce delajo; češ, reklama, kjer je parodija na neke filme (Basic Instinct itd.) in na koncu vprašanje "Boš septembra doma?" - in bi potemtakem to pomenilo, da bo od septembra za plačat, če boš hotel to še naprej gledat.

Meni bi bilj tale reklama nakazovala na to, da se začne nova sezona in da mogoče mislijo okrepit ponudbo filmov ali pa da bodo mogoče septembra začeli z novimi serijami, oddajami, filmi, reality show-i......

Z dodatno plačljivostjo pa itak samo požanjejo še več negodovanja pri gledalcih. Kdo pa jim bo plačal stokrat videne Policijske akademije, Jeana Clauda van Dammea, Stevena Seagala, Jackiea Chana?....

Sicer pa, če bolje pogledam, mislim, da se vseeno v SLO Pop in KanalA še vedno najbolj gledata in najverjetneje tudi morebitna plačljivost tega ne bo spremenila.

Aja, potem, če ne boš plačal, ti jih bodo vrgli iz kabelskih in raznih Siol, Amis paketov?? Hm, potem se bo povečala gledljivost nacionalke... Konc koncev ljudje nekje morjo videt dnevna poročila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>