Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


ahja -> Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (17.8.2011 11:29:53)

Pozdravljeni,

mene pa zanima, kdaj ste pričele delati gres, polento, pire krompirček, muslije, ovsene kosmiče, itd. s kravjim mlekom?

lp




MissTerious -> RE: Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (17.8.2011 12:19:13)

Ko sem začela uvajati GH...pri cca.5 mesecih, mleko razredčila z vodo v razmerju 1:1 in ga uporabila pri praktično vsem...po nasvetu patronažne. Danes smo stari 8 mesecev in mali papa vse...brez kakršnihkoli težav.




Angel_Tian -> RE: Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (17.8.2011 13:57:48)

Nekje pri štirih mescih smo mi že začeli s kravjim mlekom, ker je mala pač želela vsega in svašta že jest. Nisem niti kaj preveč redčila mleka in na srečo nikoli ni bilo kaj narobe.




josephine27 -> RE: Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (17.8.2011 14:01:39)

kosmiče, gres itd. pri 10 mesecih, za pit pa po 1 letu. nisem pa nikoli nič redčila z vodo. sveže mleko iz mlekomata, kot ga tudi sicer večinoma kupujemo.




Arwenko -> RE: Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (17.8.2011 14:56:38)

Mislim da tam nekje pri 5 mesecih mlečne izdelke, pri 7-ih pa mleko normalno v vsem kar je, čistega za pit ji pa ne dajem, tisto 1 flašo, ki jo še ima zjutraj ima še vedno AM. Stara je pa 8 mesecev zdaj. 




deveta -> RE: Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (18.8.2011 22:07:00)

začela nekje pri 6 mesecu z mlečnimi izdelki. Pit sem ji ga poskusla dat nekje pri 8 mesecih (če se prav spommnem), ampak pila ga ni nikoli, ni marala. Grese in podobno ne mara. Poje kak jogurt, puding, skutico in včasih zjutraj tisto kašico ki se jo meša z vodo (ki ima že dodano AM). To je vse. Kakšen dan ne poje popolnoma nič mlečnega. Je bolj sadno zelenjavni tip[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




VRTNICA84 -> RE: Kravje mleko-kdaj ste ga začele djati v pripravo hrane? (19.8.2011 13:41:04)

Mi smo gres in vse stvari z mlekom začeli uvajat pri 4,5 mesecih. Ta večja pa je pri petih mesecih že pila kravje mleko, ker je adaptiranega začela zavračat in nam ni preostalo drugega kot, da smo ji dali kravjega. Vendar smo ga redčli.




Stran: [1]