Parfumi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


mercii -> Parfumi (14.9.2011 8:43:23)

Pozdravljene punce,

mene pa zanima katere parfume uporabljate cez jesensko-zimski cas, in katere cez spomladansko-poletni cas?




uškinamama -> RE: Parfumi (14.9.2011 8:59:05)

No ravno danes sem prešla iz poletnega armani code na jesenskega armani idole




luka jan -> RE: Parfumi (14.9.2011 9:00:46)

Skoz uporabljam par parfumov ki mi dišijo, se ne oziram na letne čase. Ponavadi poleti več uporabljam parfumskih krem, pozimi pa bolj parfume. Moji najboljši so:
-Armani Code
-Versace Chrystal noir
-Armani Aqua di gioia
-Thierry Mugler Alien- ta mi je pa najboljši[sm=smiley1.gif]




mercii -> RE: Parfumi (14.9.2011 9:12:47)

To poletje sem uprabljala Chanelov coco mademoiselle,za zimo pa ne vem kaj bom.
Drugace se mi pa zgodi da mi parfum ful noro disi na nekom al pa v drogeriji ko pa dam na svojo kozo ni to to,cisto drugi vonj.Zgleda da ne pasejo vsi parfumi na vsako kozo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].




aprilčica07 -> RE: Parfumi (14.9.2011 16:27:34)

Trenutno uporabljalam Bvlgari - Green jade, sicer pa je v moji stalni zbirki tudi D&G LightBlue, in pa Omnia - Bvlgari.




hmm... -> RE: Parfumi (14.9.2011 18:10:45)

Jaz pa jih imam skozi vse leto. V čem je finta, da jih menjate za jesensko/zimski čas?[sm=zmeden.gif]




november2010 -> RE: Parfumi (14.9.2011 21:19:45)

jaz se nič ne oziram na letne čase....




Tutan -> RE: Parfumi (15.9.2011 17:51:07)

ysl - cinema

Vendar ob teh skorajda poletnih dneh še vedno uporabljam Aqua di gio.

Skozi vse leto pa imam na zalogi Chanela no'5 - ki je zame večen :)

Sem pa zadnjič šla v Mullerju mimo ene majčkene stekleničke parfuma (niti nisem pogledala, kako se imenuje, ampak steklenička je bila res tini mini), videla sem le ceno - 137€. In se malo 'špricnem' in grem dalje. Pa ga prvič povoham, pa si mislim, pa lepo vas prosim, a je res tole vredno toliko denarja. No, in potem se je zadeva razdišala in v resnici nisem duhala še boljšega parfuma. Še zdaj tisto leseno zapestnico, ki sem jo imela na roki, ovohavam kot pes :)) ...




mateyka -> RE: Parfumi (15.9.2011 22:40:56)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan
Še zdaj tisto leseno zapestnico, ki sem jo imela na roki, ovohavam kot pes :)) ...


lol [sm=jezicek.gif] [img]http://images.paraorkut.com/img/emoticons/images/d/dog-75.gif[/img]




Stran: [1]