oktober (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


cmokec -> oktober (22.8.2005 12:06:16)

Pozdravček zaspanke.

Danes sem razmišljala, da bom do poroda še enkrat odšla v Celovec po stvari, ki mi še manjkajo. Malo oblekc, pa ležalnik, pa mogoče še kako drobnarijo.

Pa me zanima, če je katera zato, da se mi pridruži, ker mojga po službi nebi čakala, ker je popoldan tako hitro mimo. Več glav več ve, kaj je dobro in koliko mora dojenček imet. Šla pa bi v C&A, H&M, KIK in Toysa. Nosečke na pohodu. :)-:)-:)- kaj pravte, se katera javi? Šla pa bi v začetku septembra, ker imam 31.8 še pregled, pa bi rada počakala na novičko, da je vse v redu.

Drugače sem v redu, brce so itak konkretne s kostjo, kg pa poglavje zase. Krči v nogah so se nekam poskrili, lenoba tudi, le spanje je bolj tko-tko.

Pa še to: klicala sem serviserja za Candy pralni stroj in ga vprašala, če lahko namesto mehčalca pri zadnjem pranju dodam malo kisa, da so oblekice vseeno mehke. In je rekel, da je že slišal za to finto in da lahko.

LP iz deževnega Kranja.




Nannn -> oktober (22.8.2005 15:13:47)

cmokec bejba jest bi sla ampak kaj ko delam do 16 30 :zmeden: ob petkih pa do 14...

:kuza:




cmokec -> oktober (22.8.2005 15:52:08)

Najprej me sprovociraš, pol pa nič od tega. :((:((




Nannn -> oktober (22.8.2005 16:23:30)

ja pa jade ja :)- ce nic druzga pa saj kofi ane ane :bravo: te ze dolg nisem vidla ;) grem na fon pa te zvrcnem ...

:kuza:




cmokec -> oktober (22.8.2005 16:45:58)

A ti si bla tista, k i me poklicala. :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-




Stran: [1]