nogometaš v porodnišnici (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


mauri -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 18:41:36)

Ravnokar sem govorila z njo. V petek je v 29. tednu dobila popadke, ki so bili že na 4 minute. Šla je v porodnišnico, kjer so ugotovili da je odprta 1 cm. Stanje je sedaj umirjeno, grozi ji edino preeklampsija. Kaj več pa vam bo napisala sama, ko bo prišla domov, upam da že v petek če bo vse o.k.

Punce držte pesti, da se vse srečno izteče!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.8.2005 18:45:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Teni_ -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 18:47:16)

Joj, pa nismo še na vrsti,no. Drzim pesti, da bo vse vredu. Povej ji, če se boš še kaj slišala z njo, da ji zelim, da :duda: še malo počaka. Lp,Mojca:nosecka:




smeško -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 18:49:45)

Bebici pa se zelo mudi ven.Upam, da bo vse v redu z njo in bebico.Veliko sreče obema, pa enega :angel: za pomoč.

Držimo pesti:sloncek:




Tiamo -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 19:46:07)

tudi jaz držim pesti in ji pošiljam :angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:




lenika -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 20:13:42)

Tudi jaz upam, da bo vsaj še nekaj tednov vzdržala. Kaj pa je to preeklampsija?




wawa -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 20:41:45)

Joj šele sedaj sem prebrala, držim pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

Saj še kake 4 tedne naj zdrži, ma pa saj je počivala kaj se je zgodilo????




cmokec -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 20:44:09)

Upam, da so se popadki ustavli in bo vse v redu. Jo bodo pa hitro dam spustili. Poznam dve, ki sta morali strogo ležati v bolnici.




Teni_ -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 20:45:41)

Lenika za preeklampsijo ti lahko povem priblizno, ker točno ne vem. To je, če zatekaš, imaš povišan pritisk in beljakovine v urinu. Mislim, da je to to. Lp,Mojca:nosecka:




cmokec -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 20:46:03)

Preeklampsija je stanje nosečnice, ki se kaže s povišanim krvnim tlakom, oteklinami, beljakovinami v urinu in prekomerno telesno težo. Pojavi se v drugi polovici nosečnosti in lahko vodi v življensko ogrožujoče stranje - eklampsijo. Točen vzrok ni znan, je pa pogojen z imunskim odzivom matere.




Gina -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 20:51:40)

:miska::miska::miska:




Seven* -> nogometaš v porodnišnici (22.8.2005 21:03:49)

Preeklampsija je stanje, ko se zaradi dolocenih razlogov zmanjsa pretok preko posteljce. Telo zacne zadevo kompenzirati na ta nacin, da zvisuje pritisk matere, da bi povecalo pretok preko posteljice. To lahko gre tako dalec, da je ogrozeno zdravje nosecnice. Pritisk namrec narasca v cudne visave, to pa vemo, da je nevarno.. Kaj je vzrok ne vedo. Znaki pa so: povecan pritisk, zatekanje, beljakovine v urinu.




pi -> nogometaš v porodnišnici (23.8.2005 8:23:21)

Držim pesti da bo vse vredu !:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:




Stran: [1]