RE: zanositev (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


vekybel -> RE: zanositev (31.10.2015 8:06:27)

tasyjka oprosti ker se nisem nič oglasila, začela sem piti tablete in tako da bom videla če nam uspe hitro mi bo ostalo še kaj tablet pa ti pošljem, če nisi kej že zrihtala?? Javi da vem!




tasyjka -> RE: zanositev (5.11.2015 8:42:39)

oj vekybel hvala za ponudbo,ampak sem že dobila tablete in jih tudi jaz že jem...pa da vidimo,če bo kaj...upam da nama obema rata..[sm=bravo.gif]




rosse -> RE: klomifen-pomoč (8.11.2015 0:24:14)

Tale sex na vsake dva dni ... mi je za nekaj časa prav priskutil zakonsko življenje.




erika2 -> RE: klomifen-pomoč (15.3.2017 18:05:16)

Pozdravljene!
Upam da se mi katera javi. Imam problem. Klomifen tabletke rabim. Je kateri srecki nosecki slucajno ostala kaksna skatlica.




Nete -> RE: klomifen-pomoč (25.7.2017 12:48:30)

Pozdravljene!
Tudi jaz sem končala prvi cikel jemanja clomida. Zanima me, kdaj nastopi menstruacija oz. kdaj se pojavijo znaki zanositve ter kakšni.
Hvala!
Lp




madjanca -> RE: klomifen-pomoč (31.7.2017 0:19:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Nete

Pozdravljene!
Tudi jaz sem končala prvi cikel jemanja clomida. Zanima me, kdaj nastopi menstruacija oz. kdaj se pojavijo znaki zanositve ter kakšni.
Hvala!
Lp


Jaz sem zanosila po clomidu. Jemal sem ga tri mesce in je uspelo. Cikle sem mela dolge 31 dni, da sem noseca pa sem ugotovila s testom, ker je 35 dan se nisem imela in sem ga za foro naredla... znaka pa cisto nobenega, da nam je uspelo.. no in nasa strucka ima ze 5 mescev :)




Nete -> RE: klomifen-pomoč (1.8.2017 11:33:47)

Me veseli! Lepo je slišat pozitivne izkušnje! Jaz imam drugače cikel dolg 28-30 dni. Danes je 29 dan..in čakamo kaj bo ;-) občutki pa kot zmeraj..malo zvijanja, malo boleče prsi.. Upam, da enkrat pa le bo ;-)




madjanca -> RE: klomifen-pomoč (1.8.2017 21:46:24)


IZVIRNO SPOROČILO: Nete

Me veseli! Lepo je slišat pozitivne izkušnje! Jaz imam drugače cikel dolg 28-30 dni. Danes je 29 dan..in čakamo kaj bo ;-) občutki pa kot zmeraj..malo zvijanja, malo boleče prsi.. Upam, da enkrat pa le bo ;-)


No jaz sem prej imela amenorejo in sem najprej jemala dabroston in ni pomagal, po klomidu pa koncno vzpostavitev pribloznega cikla in uaaala [sm=nosecka.gif]




Nete -> RE: klomifen-pomoč (2.8.2017 14:53:47)

Jaz pa sem mislila, da bom po clomidu še kakšen dan prej dobila menstruacijo.. ma to čakanje je moreče..clomid sem jemala od 3. dne, torej bi morala ovulacija bit tudi prej..ne vem..mal mi je ta clomid tudi na psiho udaril [sm=smiley13.gif]




madjanca -> RE: klomifen-pomoč (2.8.2017 15:21:56)

Jaz sem ga jemala 5-10 dne po dve tableti na dan... pa sem imel tako dolge cikle.. ker lahko do ovulacije pride tudi kasneje... ni pravila. In tudi vsaka ima drugace... pri meni sumijo celo, da sem jo imela se kasneje, ker je mali zamujal in so mi na koncu sprozli porod..




Nete -> RE: klomifen-pomoč (2.8.2017 19:32:57)

Ja res, pri vsaki in vsakič je lahko čisto drugače. Kako dolgo pa sta prej že poskušala? Midva že 3 leta, vmes en splav, potem kar nekaj pregledov in sedaj mi je gin predpisal clomid. Kaj pa stranski učinki zaradi jemanja, si imela kakšne?




Katte -> RE: klomifen-pomoč (3.8.2017 8:39:08)

Meni je klomifen skoraj vsakič pomagal zanositi. V parih letih sem ga jemala šestkrat. Imam svoje ovulacije drugače. Jemala sem samo po polovičko. Nobenih stranskih učinkov. Samo mogoče sem malo bolj čutila ovulacijo. Delovalo je štirikrat. Ampak je bil dvakrat SS, zdaj nazadnje sem pa morala na UPN.




Nete -> RE: klomifen-pomoč (3.8.2017 9:17:32)

Jaz pa jemljem po 2 tableti na dan..me pa od ovulacije dalje špika v desnem jajčniku, da včasih zjutraj kar težko vstanem..sedaj m še vedno nisem dobila..čakam kaj bo..je pa res, da je to moj prvi cikel s clomidom in moram bit potrpežljiva ;-)




madjanca -> RE: klomifen-pomoč (3.8.2017 13:53:14)

Uspelo po dobrem letu.. ampak brez klomida sploh ne bi slo, ker nisem imela menstruacij (v letu dni 7x, od tega 5 sprozenih.. torej samo 2 moji) in posledicno tudi ovulacij.. dabroston pa je bil presvoh... sem pa bolje prenasala clomid kot dabroston...




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]