cirkus safari (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


resnavesna07 -> cirkus safari (6.10.2011 18:39:04)

Najbrž ste opazile, da je v Ljubljano na Šmartinsko blizu BTC-ja prišel cirkus. Imajo veliko živali, kamele itd. Ali mislite, da je 3 letnega otroka za peljat gledat ta cirkus ali je še premajhen (malo me skrbi, da bi se preveč bal, ker je vseeno drugače kot v živalskem vrtu, ko so nevarne živali (npr. tigri) v kletki. Kaj mislite ve?




Star_a -> RE: cirkus safari (6.10.2011 19:23:18)

To se boš pa sama mogla odločit.
ne podpiram razne cirkuse in ne hodimo




dayya -> RE: cirkus safari (6.10.2011 20:32:06)

Jaz osebno 3 letnika še ne bi peljala.
Komentar na ta Safari cirkus, ko je bil v našem kraju smo peljali 4,5 letnika,nobenega posebnega navdušenja, glede na ceno ki jo plačaš se mi pa zdi da veliko premalo pokažejo, nekaj akrobacij, živali delajo vse enako od konjev do kamel, za klovna imajo dva otroka ki jima pa še veliko manjka da bosta izvajala svoje točke tako da bi občinstvo nasmejala, v glavnem vse skup bolj amatersko, se ne splača  rajš počakat na kak drug cirkus.




naja17 -> RE: cirkus safari (6.10.2011 21:07:06)

Jaz ne peljem nobenega otroka več, ne 3 ne 7 letnika... Sva enkrat peljala moževe nečakinje, sem mogla tamali zabavat, medtem, ko je klovn streljal naokrog, bumbarjem so kamele ušle pa konji, smo letal čim višje, ko zmešani... A-A never again + čisto mučenje živali!




Izabelina -> RE: cirkus safari (6.10.2011 21:30:01)

http://www.dzzz.si/sl/blisc-in-beda-cirkuslih-zivali.html

ne podpiram cirkusov zato tut otrok ne bi peljala tja...




ajataja -> RE: cirkus safari (7.10.2011 6:45:13)

Tale safari je pa kr neki res čist brezveze.Vstopnina predraga pokažejo pa nič,se bolj splača otroka samo tja pred cirkus peljat ,da vidijo tiste kamele pa konje ker noter pol nič ne pokažejo ,se samo neki sprehajajo[sm=smiley13.gif]Res ni to zame noben cirkus.




resnavesna07 -> RE: cirkus safari (8.10.2011 12:12:00)

Po vaših odgovorih sem se odločlila, da ga bomo res peljali samo živali pogledat. Sem se bala, da je tako kot ste potem tudi napisale, da nič posebnega ne pokažejo, samo zaračunajo. Se pa strinjam, da je to ponavadi mučenje živali.




natasaelma -> RE: cirkus safari (17.10.2011 16:42:14)

pozdravljeni mene pa zanima,ce gdo slucajno ve koliko stane vstopnica za cirkus




Stran: [1]