Tania ... supergice Fisher Price (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


asso -> Tania ... supergice Fisher Price (23.8.2005 10:05:44)

:zmeden:Tania, kje v Italiji si kupila supergice Fisher Price in morda veš s kakšno številko začnejo

Lp asso




sandram -> Tania ... supergice Fisher Price (23.8.2005 10:14:50)

jAZ SEM JIH KUPILA PRI mASSU ZA 2.990 sit,številka 21 (samo od te številke naprej so imeli),ampak je našemu enoletniku čisto prav.




asso -> Tania ... supergice Fisher Price (23.8.2005 10:22:38)

Na obali kar sem gledala št. 17 (moja ima očitno nogico po meni, saj jo imam jaz šele 35 številko) se ne dobi. Edino Ciciban ima nekaj malega, ampak vse se mi je zdelo pretrdo.

Lp asso




tania -> Tania ... supergice Fisher Price (23.8.2005 15:27:53)

Supergice Fisher Price sem kupila v Stari Gorici v trgovini K2 kids.
Vzela sem ji št.20, žal pa ne vem od katere št.naprej se začnejo.
Res je malo zakomplicirano najti tako majhne številke čeveljčkov, smo imeli tudi mi take probleme, ko smo ji kupovali poletne sandalce.
Kaja je namreč dva meseca nazaj imela št.16 (zelo drobna in nizka nogica), v dveh mesecih pa ji je nogica zrasla za 3 številke. Zdaj ima sicer dobro 19, sem ji pa 20 kupila (da jih ne bomo vrgli proč čez 14 dni).




Annny -> Tania ... supergice Fisher Price (23.8.2005 19:57:53)

No, jaz sem pa prosila mojega :love:, da je šel kupit Geoxove čeveljčke št. 19, pa so tako majhen model, da jih naši punčki (ki sicer nosi 19) ne spravim na nogico. Računa nimamo več, da bi jih vrnili. Če jih katera rabi, naj mi piše, jih odstopim.




Stran: [1]