TORTA - MB? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


PIAF -> TORTA - MB? (23.8.2005 11:32:39)

Prosim mariborčanke za pomoč. Naš mali bo star eno leto in ne vem, kje mu naj naročim torto, da bi bila dobra (ne samo lepa).
Slišala sem za Piko Nogavičko v Hočah, še kje morda?

Kaj pa v Pohorski kavarni so dobre?
Ali pa v Pandi, Kruh pecivo>???

Help!




Tina&Dean -> TORTA - MB? (23.8.2005 11:35:37)

Zelo ti priporočam Piko nogavičko. Mi vedno naročimo tam torto in še nas niso nikoli razočarali, pa še ugodne cene imajo.




Lana_s -> TORTA - MB? (23.8.2005 11:58:21)

Na Teznu ena dobre in lepe torte peče. Mi smo zdaj za krst naročili sadno v obliki slončeka in je bila ful dobra. Sočna, brez tistih masnih krem, samo smetana in kar veliko sadja.




GalStas -> TORTA - MB? (23.8.2005 12:02:35)

Priporočam Pohorsko kavarno!




Teni_ -> TORTA - MB? (23.8.2005 12:04:34)

Meni je tudi full všeč v Pohorski kavarni. Lp,Mojca:nosecka:




PIAF -> TORTA - MB? (23.8.2005 12:15:43)

Pa je taka kremasta v Pohorski? Kateri okus priporočate?




Marogica -> TORTA - MB? (23.8.2005 13:20:23)

V Pohorski so VSE dobre.
Če pa bi rada imela slikico tvojega dojenčka na torti, pa ti predlagam Pekarna JAger




Blink1 -> TORTA - MB? (23.8.2005 14:08:13)

Keksarna Brodnjak, Pika Nogavička, Živilska šola (če bo že šolsko leto)




Anonimen -> TORTA - MB? (23.8.2005 15:52:02)

Kruh pecivo tudi nima slabih,lahko ti anrdijo na torto tudi sliko otroka!:bravo:




tasika12 -> TORTA - MB? (23.8.2005 16:30:13)

Tudi meni so najboljše v Pohorski kavarni (po okusu).
Lep pozdrav
Nataša




lord_bajron -> RE: TORTA - MB? (29.12.2011 10:54:36)

PIAF
Prebral sem na forumu komentarje, Priporočam da torto naročite pri Pohorski kavarni, Panda
Za Keksarno Brodnjak vam in vsem odsvetujem ker imajo stare stvari in so zelo neprofesionalni in nemarni s strankama. Lahko bi rekel nezainteresirani. Sem vse doživel
Sem naročil pred kratkim v Slaščičarni na Metelkovi MB dve cele orehove potice in pehtranovo, ko pa sem prišel točno ob uri dala eno in pol češ da nima več in se kar naprej punca izgovarjala. Skratka nisem dobil kaj sem naročil. Denar je pa vnaprej pobrala. Kupil sem drugič "šamrole" za seboj zavite, pa mi je dala stare verjetno iz zmrzovalnika
Skratka zelo nemaran in nošalantan odnos. Žao, ampak mislim da ne bi in ne nemore uživati zaupanje nas potrošnikov.
Odsvetujem obisk Sčaščičarni keksarna Brodnjak .




bambixxx -> RE: TORTA - MB? (29.12.2011 14:58:04)

mi smo dali letos za 1. svečko delat v slaščičarni Illy na Slovenski v mestu. Najbolj poceni (24€) in zelo dobra. [sm=smiley1.gif]

pa še slikica:
[img]http://shrani.si/f/1e/HF/4YQGV2Xn/p1010570.jpg[/img]




arabela* -> RE: TORTA - MB? (29.12.2011 15:05:02)

Pika nogavička[sm=smiley1.gif]




arabela* -> RE: TORTA - MB? (29.12.2011 15:05:23)

bambi...full so lepo naredili[sm=bravo.gif]




bambixxx -> RE: TORTA - MB? (30.12.2011 9:51:03)

malo sem se zmotla zgoraj[sm=smiley36.gif], je slaščičarna Ilich.




karmen7 -> RE: TORTA - MB? (31.12.2011 13:01:35)

Pika Nogavička je zakon [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Sma naročla najino poročno torto, pa prijateljica za tamalo tako za krst kot za rojstni dan, pa so bile fuuuullll lepe pa res zelo dobre. Midva bova za malega drugo leto sigurno tam naročla. Pa zelo prijazno osebje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




botrca -> RE: TORTA - MB? (31.12.2011 13:23:39)

Torte Simona iz Miklavža...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




botrca -> RE: TORTA - MB? (31.12.2011 13:24:29)

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

mi smo dali letos za 1. svečko delat v slaščičarni Illy na Slovenski v mestu. Najbolj poceni (24€) in zelo dobra. [sm=smiley1.gif]


odvisno za koliko kosov je bila nareta




bambixxx -> RE: TORTA - MB? (31.12.2011 15:41:14)


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

mi smo dali letos za 1. svečko delat v slaščičarni Illy na Slovenski v mestu. Najbolj poceni (24€) in zelo dobra. [sm=smiley1.gif]


odvisno za koliko kosov je bila nareta


12 kosov, manj ne delajo nikjer.




arabela* -> RE: TORTA - MB? (31.12.2011 17:36:55)


IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx


IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: bambixxx

mi smo dali letos za 1. svečko delat v slaščičarni Illy na Slovenski v mestu. Najbolj poceni (24€) in zelo dobra. [sm=smiley1.gif]


odvisno za koliko kosov je bila nareta


12 kosov, manj ne delajo nikjer.



meni se ne zdi draga[sm=smiley1.gif]




blaža -> RE: TORTA - MB? (1.1.2012 9:35:55)

meni je pa čisto mimo, da se torta računa na kose. Mi je bolj logično in prav, da se tehta in računa na kg. Ti lahko iz 1 kg torte zrežeš 12 kosov torte, lahko pa tudi iz kile pa pol ali dve kilske zrežeš 12 kosov torte, so pač malo večji oz malo manjši,..meni osebno, da je blo 12 kosov torte, ne pove veliko.

No to je lih tko za v mes, mi je pa najbolj pomembno, da je torta dobra. Raje manjši košček dobre, kot pa večji, pa da je nikakva.[sm=smiley36.gif]

Una na slikici je pa res luškana! [sm=bravo.gif]




rainbow -> RE: TORTA - MB? (1.1.2012 14:23:26)

Mi že leta naročamo torte pri Hiši dobrot, cela družina, da sem se jih že zasitila. Nam so vsem fine, sploh čokoladna, jagodna...Bi mogoče res že morali malo menjat. ali pa bi se jaz morala naučit torto spečt. Saj menda ni tak težko[sm=smiley1.gif]
No, ampak za več ljudi se raje kupi.




tosja -> RE: TORTA - MB? (4.1.2012 11:18:17)

Najbolj njami - Pohorska kavarna, čeprav je osebje meni zelo zelo neprijazno!!! Torte vse po vrsti dobre...

Keksarna Brodnjak, ki jo predhodnik odsvetuje...nimam niti ene slabe izkušnje! Ko sem potico naročila, sem bila zapisna v zvezek in nas je čakala! Mi je pa njihova torta res dobra samo Brodnjak - z borovnicami[sm=bravo.gif], ostale pa ne ravno...

Piko pa bomo letos preizkusili[sm=bravo.gif]




dawnmama -> RE: TORTA - MB? (22.1.2012 19:18:04)

hej,
pohorska kavarna ali pa pika nogavička-oboje super in okusno :)




petrahau -> RE: TORTA - MB? (14.5.2012 17:59:16)

Meni zmaga Pika Nogavička iz Hoč....Okusi tort so fenomenalni, vedno izberemo 2 okusa, kar povsod ne moreš;! Nazadnje smo jo naročili z čokoladnim oblivom - vrhunsko!!!Pa še cenovno so prijazni moji denarnici;) Sem pa zadnjič poskusila torto iz opevane Pohorske kavarne....Sem jih hotela poklicat in vprašat, če so pozabili sadje dodat, pa še astronomsko so dragi....

LP




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>