|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički TAKO Warrior
15.10.2011 16:28:08   
Sončica66
Pozdravljene!!!

Zanima me, če obstaja kakšna uporabnica vozička Tako. Ti vozički se namreč v SLO prodajajo kakšno leto. Zeloooo se mi dopade voziček, predvsem zato, ker je masiven, fajn oblazinjen (košarica in športni del) in gor paše lupnica Maxi Cosi. Link TAKO - Warrior

Če je katera z izkušnjami, bom za kakršnokoli informacijo zeloo hvaležna user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički TAKO Warrior
15.10.2011 19:34:06   
Sončica66
Moj barvni favorit je tale user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički TAKO Warrior
19.10.2011 15:45:11   
Sončica66
Očitno ni nobene uporabnice tega vozička, ko ni nobenega mnenja....  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički TAKO Warrior
7.11.2011 8:22:44   
Lymona
LP

imam voziček tako natalia in mi je super:D

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički TAKO Warrior
7.11.2011 12:49:19   
Sončica66
Jaz sem naročila Tako Warrior zelenega.... user posted image

Že komaj čakam da ga dobim!!!  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Lymona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički TAKO Warrior
20.1.2012 19:51:55   
jesen2011
pozdravljena Sončica...
Mi tudi razmišljamo o nakupu Tako Warrior, zato me zanima, če si ga že dobila in kako so prvi vtisi? Kako je bilo z dobavo? a si ga naročila na tej spletni strani
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-tako-warrior-fantazija-8-akcijska-cena-i1169.shtml
in omenla si zeleno barvo, a mogoče to? user posted image

Prosila bi te za kakšno info, ker o teh vozičkih res ni veliko napisanega  user posted image

Hvala že vnaprej, pa lep pozdravček...

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?