za vas na dieti (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


Ajnaa -> za vas na dieti (23.8.2005 12:59:02)

Hojla, rada bi se vam pridružila. Dojim 6,5 mesečno punčko, pa me skrbi, da se bo kaj poznalo n njeni prehrani - mleku. A katera od vas še doji in kako se počutijo vaši otročki, ste opazile kakšne spremebe? Jaz sem pred časom že začela z dieto, pa je bila mala takoooo sitna in spat ni hotla, da sem po 3 dneh prekinila. Mogoče pa ni bila moja dieta kriva?




Moyca_ -> za vas na dieti (23.8.2005 13:32:29)

raje počakaj še mesec ali dva. Jaz sem počakala. sem se ko sem še dojila prehranjevala po Montiju(izločanje vseh belih stavri,...), ampak se mi zdi da je bilo moje mleko slabše zaradi tega.
Saj bo hito minilo potem pa v akcijo. :sloncek::sloncek:




Anonimen -> za vas na dieti (23.8.2005 13:32:48)

Tukaj je hrana zelo raznovrstna. Dejansko v 4 dneh dobiš vase vse hranilne snovi,ki jih telo potrebuje. Sadje pa tako ali tako lahko ješ vsak dan neomejeno, tako da vitaminov ti ne bo manjkalo.

Jaz sicer ne dojim, tako da s tega vidika, ti ne znam povedati. Mislim pa, da ni panike. Upam, da se še katera javi, da ti bo lahko svetovala.

Če se odločiš, se javi na dietni strani, da te dam na seznam. ;)




benita -> za vas na dieti (23.8.2005 13:37:18)

Ko sem bila na tej dieti prvič, sem še dojila, zato ti lahko po mojih izkušnjah povem, da je bilo mleka veliko več kot prej. Tokrat sem drugič na tej dieti, sem pa nehala dojiti dva dni preden sem začela z dieto. Pa te zanima kako je kaj mleko?!?! Vsako noč se zbujam v mlaki mleka:ups::ups::ups:. A ga morda kaj rabiš;)?




Moyca_ -> za vas na dieti (23.8.2005 13:38:24)

Blacky a si malo falila;)
kaj pa recept:zmeden:




Anonimen -> za vas na dieti (23.8.2005 13:38:55)

Ga že imaš;), sem zalutala, ker sem imela obisk.;)




Stran: [1]