Voziček Baby Jogger (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


ksenja55 -> Voziček Baby Jogger (25.10.2011 6:50:28)

A katera ima oz. pozna otroški voziček Baby Jogger (ameriški)?




Janya -> RE: Voziček Baby Jogger (25.10.2011 7:24:26)

Ja mi smo ga imeli samo za trojčke [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




helencamatici -> RE: Voziček Baby Jogger (15.11.2011 21:13:12)

Mi smo imeli Baby Jogger City Select, ker sem imela le 13 mesecev razlike med 1. in 2. otrokom. Zakon voziček, mi je ful žal, da sem ga prodala. Sedaj sem ga iskala za sestro ki pričakuje dvojčke in ga našla na spletu v Kakadu-ju (oz. v mercator centru pri igralnici lumpi - v njihovi trgovini)




cilla -> RE: Voziček Baby Jogger (15.11.2011 21:28:51)

Jaz sem pa tistega za dvojčke gledala v Italiji. In je res fajn za ga pospravit, pa lahek in zelooo vodljiv. Odvrnilo me je predvsem to, da ni imel ročne zavore in trdih košar, kar sem si zamislila, da hočem. Malce so me skrbela tudi kolesa, ker niso največja (čeprav daleč od mini mestnih vozkov in marelc), pri nas pa je več terena kot asvalta. Ampak narejen je pa v piko.




Roberta69 -> RE: Voziček Baby Jogger (7.12.2011 22:15:32)

SEM PA NA DRUGI TEMI RAVNO ZA TA VOZICEK SPRASEVALA :) Tiste, ki ste ga imele, je kaj panike, ker je ob uporabi kosare ta velik sedez mozno obrnit samo k tebi? Zaenkrat je to edino kar me moti. Drugace pa deluje zelo kompaktno, dodelano, glede na dosedanji vozicek ful bolj kvalitetno, edino kolesa bi bolj sportna, ampak so tudi ta videti, da grejo kar lepo po makedamu in podobnih poteh.




ksenja55 -> RE: Voziček Baby Jogger (12.12.2011 8:14:36)

Sestre ni prav nič motilo. Ga ne more prehvalit. Smo ga sicer dobili. Lahko si ga greš pa ogledat zgoraj v MC pa lahko sprobaš. Decembra za ta vozek pri Kakadu dajejo še neke darilne bone za 100 eur al nekaj takega.




Roberta69 -> RE: Voziček Baby Jogger (16.12.2011 1:07:46)

Pri tem vozičku se mi zdi velika prednost pred ostalimi tandenskimi vozički, da je zadnji sedež dvignjen in ne spuščen. Pri drugih vozičkih, ki imajo zadni sedež spodaj, me je to najbolj skrbelo, kako se bo otrok počutil, če pa ne bo nič videl, saj na stran se mu pa tudi ne bo dalo skos gledat .oz na tak način ima ful omejen pogled, pri Baby Joggerju je pa to ful v redu poštimano [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image].




Stran: [1]