RE: Porod v vodi (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


kimica86 -> RE: Porod v vodi (15.1.2012 11:34:09)

IZVIRNO SPOROČILO: lily32

Aha, zdaj razumem,  v hočete imet dvojno fešto! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] No, potem pa držimo pesti, da bo tako.


Ja, ja.. tako je [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Hvala, hvala [sm=smiley1.gif]




kimica86 -> RE: Porod v vodi (15.1.2012 11:35:20)

A je mogoče kašna sprememba glede vode v Postojni?? Jaz še vedno upam [sm=smiley13.gif]




lily32 -> RE: Porod v vodi (15.1.2012 11:54:42)

Vedno sveže informacije dostopne tu: http://www.kovodpostojna.si/




kimica86 -> RE: Porod v vodi (15.1.2012 12:06:55)

Oooo.. Hvala lily32 [sm=smiley1.gif]




kimica86 -> RE: Porod v vodi (19.1.2012 19:48:07)

Meni ni več nič jasno.. V časopisih piše, da je sedaj voda v Postojni v redu, na strani od vodovoda pa še vedno, da ne [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 2:20:54)

Kimica, poglej si novice na radiu 94...se malenkost potrpljenja ;-)
Rezultati naj bi bili znani danes.




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 8:39:01)

Danes???? Jaooooo, jaz pa sem ob 7:10 dobila prvi popadek [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
In mislim, da bom ponoči morala kar v Postojno.. Upam, da ne prej..




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 9:35:06)

Hm. Si prepričana, da je bil popadek?! No, jaz sem imela včeraj pošten preplah. Že tretjič sem krvavela, tokrat resnično prepričana, da se mi je odluščil čep, imela "menstrualne" bolečine in non stop na wc-ju. Pravijo, da se telo začne prej čistiti. Obisk pri G pa je pokazal, da je še vse zaprto, plodovnice dovolj...




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 11:03:14)

Ma meni se je čep včeraj zagotovo odluščil.. In ja, danes ob 7:10 sem začutila prvi popadek.. Je zabolelo v spodnjem delu trebuha, do sedaj so se vrstili še tisti manjši, ma nič neki boleči.. Tako, da bo po mojem steklo hitro..




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 11:18:39)

Super! Sedaj pa cim bolj pocivati, razen, ce bi rada pospesila. Ceprav je zelo odvisno od vsake posameznice. Pri nekaterih hito napreduje, pri drugih pocasi. Jaz vem, da si bom privoscila se eno meditacijo, ce me ne bodo prevec zivcki mucili. Da se zrelaksiram. Porocaj kako si, bos? Pa da bo vse potekalo super ;-)




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 11:37:03)

Sej skozi ležim- sem si pc prinesla kar v posteljo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Samo še lulat hodim.. Samo kaj, ki bom mogla it jest in bo treba vstat [sm=smiley13.gif]

Moram pa obvezno novice spremljat [sm=smiley1.gif]

Kdaj imaš pa ti rok???




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 11:45:06)

Nič ne bom čofotala [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Porodov v vodi ne izvajajo že od novega leta in jih še naprej ne bojo, dokler ne bodo vedeli, da je 100% vse v redu [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 12:23:00)

Rok imam 19.2.

Ja, sment glede vode, no. Kje si pa dobila to zadnjo informacijo? imam vsekakor zaupanje v osebje v Postojni, ne glede na to kaj bo pri meni s porodom v vodi.

Si kaj razmisljala o drugih protibolecinskih sredstvih ali se bos prepustila toku?

Pojej pa le kaj in misli pozitivno ;-)




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 12:51:36)

IZVIRNO SPOROČILO: _Ajla_

Rok imam 19.2.

Ja, sment glede vode, no. Kje si pa dobila to zadnjo informacijo? imam vsekakor zaupanje v osebje v Postojni, ne glede na to kaj bo pri meni s porodom v vodi.

Si kaj razmisljala o drugih protibolecinskih sredstvih ali se bos prepustila toku?

Pojej pa le kaj in misli pozitivno ;-)


Oooo.. Vodnarček ali ribica [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

http://www.radio94.si/
Tukaj je prispevek [sm=smiley19.gif][sm=smiley13.gif]
Ja, jaz upam, da bojo babice v redu.. In mi bojo karseda pomagale..
Ne vem pa, glede na to, da je voda še onesnažena in je babica rekla, da, ko si umivajo roke (tudi otročnice), da si potem morajo tudi razkužit roke.. Kaj pa tuširanje??? Ja, saj se ne morem razkužit [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

Druga protibolečinska sredstva?? Ne vem, mogoče kaj kar dajo v žilo sproti- preko tistega katetrčka.. Buuu.. Nekaj zagotovo hočem, ker brez nič, da bom jaz pretrpel to, po mojem ni šans, ker sem fullll občutljiva..




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 16:55:30)

Seveda, da bodo v redu. Tam so, zato, da pomagajo po svojih najboljših močeh [sm=smiley1.gif] vse boš zvedela tam sproti. tako hudo ne verjamem, da je, da se ne bi mogel stuširati. Have hope, vse bo ok, boš videla.

Glede protibolečinskih sredstev tudi jaz nisem prav podučena, vem pa, da ne bi želela EA. Izjemoma v primeru, da bi zadeva res neskončno dolgo trajala in bi mislila, da ne zmorem. Verjamem pa, da takrat najdeš moč zase in za svojega dojenčka [sm=bravo.gif]




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 17:23:21)

No, jaz tudi mislim, da bo vse ok in upam, da dobim najboljšo babico [sm=smiley1.gif]
Kar se tiče vode pa bom itak vprašala kaj in kako..

Ma jaz epiduralne nočem.. Raje naj dajo nekaj drugega- sicer ne bo tako učinkovito kot epiduralna, ma, če bo že za 30% bolje, bo super [sm=smiley1.gif]




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 19:23:47)

Kako je počutje in dogajanje tam spodaj? Se je umirilo proti zjutraj? Kar se tiče luščenja čepa ( ne vem, če si brala) lahko nastopijo zaresni popadki tudi par dni po tem ali več [sm=smiley1.gif]




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 19:35:30)

Ma počutje je kot je [sm=smiley1.gif] Vsake toliko me zaboli v spodnjem delu trebuha.. Malo popadkov je že prisotnih, ma nič hujšega..
Vem, da se lahko pojavijo pravi popadki tudi par dni kasneje po odluščenju čepa, ma jaz mislim, da pri meni ne bi smelo bit lih tako, saj se nekaj dogaja.. Pa itak grem jutri zjutraj v porodnišnico, ker se bojim, da mi odteka plodovnica že od včeraj.. Da ne bo kaj narobe.. Razen, če se ne začne prej kaj dogajat..




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 19:44:55)

No, ja. Ko sem naletela enkrat na Dr. Pušenjaka v P., mi je rekel, da so popadki konstantni, kar pomeni, da so zelo enakomerni in razdaljo lahko izmeriš. Mislim, da je to kar pomemben podatek [sm=smiley1.gif]. Ok. Fino se spočij, najej, napij,...[sm=smiley1.gif] Lahko pa še vedno pokličeš in vprašaš kaj ti svetujejo. Ma mislim, da če ni popadkov, ni panike?




kimica86 -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 19:53:10)

Ja, ne vem.. Se bojim zaradi plodovnice [sm=zmeden.gif] Drugače ne bi bil problem..




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (20.1.2012 21:15:46)

No, vsekakor ti želim, da dobro opraviš jutri v P in naj bo čim več dogajanja po tvojih željah [sm=smiley1.gif]




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (3.2.2012 19:14:07)

Upam, da bo v prihodnje vec prispevkov na tej strani, saj sem na tv porocilih zasledila, da je voda koncno spet OK! Upam, da so v Postojni spet zaceli s porodi v vodi :-D




kimica86 -> RE: Porod v vodi (4.2.2012 12:34:22)

Res je.. Od včeraj dalje ni več rdečega alarma zaradi onesnažene vode [sm=smiley1.gif]
Mislim pa, da bojo v porodnišnici še kašen dan počakali s porodi v vodi (preventiva)..




_Ajla_ -> RE: Porod v vodi (4.2.2012 16:26:44)

Kako ste vi z malo princesko? [sm=smiley1.gif]
Kakšna pa izkušnja z babico, sestrami na oddelku...boš delila kaj z nami [sm=smiley2.gif]
Ja, pri meni ne vem kako bo s porodom v vodi. So se mi namreč z novim letom začela bolj pogosta glivična vnetja z rahlimi krvavitvami. Tako, da v tem primeru ne vem kaj bodo rekli Bom vprašala ko pridem tja.




kimica86 -> RE: Porod v vodi (4.2.2012 18:10:20)

Naša princeska je dobro, pravkar pridno spančka, čeprav zna bit tudi zelooo sitna in težko zaspi..
Uhhh, svoj porod sem sicer že opisala in to 2x (v temi Čvekanje v pričakovanju- Januar 2012 in Primorke).. Je pa dolga zgodba, tako, da nimam lih volje še 1x pisat [sm=smiley2.gif]
Ja no, boš videla kaj ti bojo rekli.. Srečno [sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>