|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cerezzete in krvavitev
4.12.2011 19:50:47   
čupa
Ojla

Od maja dalje sem jedla kontracepcijo Cerezzete in je bilo ok. Zdaj pa sem začela krvavet 10.11. in sem se v torek pogovarjala z sestro pri G, ki mi je po napotku zdr. rekla naj neham jest tablete in če do petka nen neham krvavet naj pokličem. In ker nisem, sem klicala, ko me je sestra na hitro odslovila z besedami, da moje sestre danes ni, da ona samo nadomnešča in neve zakaj se gre, naj pokličem v torek (jutri ne dela). In jaz še zdaj krvavim kar precej, in to svežo svetlo kri.
Zdaj pa mene zanima če je katera mela podobno izkušnjo, in kaj bi lahko to pomenlo? Me je že prav strahuser posted image

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cerezzete in krvavitev
4.12.2011 22:28:31   
ona
Jaz če pozabim kdaj eno vzet,začnem rahlo krvavet,drugače pa nimam težav.Ta krvavitev traja ene 2 dni in je prav blaga.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cerezzete in krvavitev
4.12.2011 23:02:54   
enea
jaz sem imela pri cerrezzete eno tako izkušnjo, sem jih začela jemat v juniju, ne letos , in je bilo vredu do avgusta, potem pa se je začelo, in sem do oktobra krvavela po par dni pa je prenehala pa spet, potem sem skočila do g in mi je dal nove kt,... očitno so te kt za en dr**k,.. user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 4.12.2011 23:03:16 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cerezzete in krvavitev
5.12.2011 6:01:08   
Hope2
Jaz sem po teh tabletah non stop krvavela, po 3 ali 4 škatlah sem jih zabrisala v smet. Ni bila neka obilna krvavitev, pač en tak rjavi do roza ali rdeči izcedek, izmenjava, kak dan brez, kak dan več. Groza v glavnem, nikoli več
Mislim da ne rabiš neke panike zganjat, ker ni nič narobe, saj večina žensk piše o stalnih ali občasnih krvavitvah. Malo pobrksaj v arhivu ali po netu. Kak procent najbrž obstaja možnost, da bi bil kak drug problem- zaskrbljujoč- pa vseeno lahko počakaš do torka

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cerezzete in krvavitev
5.12.2011 9:17:16   
mini86
pri teh tabletah ki imajo samo en hormon je tako..ali imaš krvavitve-se pravi ti ne ustrezajo ali je pa nimaš..no in če jo imaš nehaš jemati oz jih zamenjaš pa je..
js sploh nisem imela nobene in so mi res svetovne..brez user posted image bit se lahko hitr navadišuser posted image po drugem porodu močno upam da bo isto

če pa pač tebi ne pašejo pa še ne pomeni da so za en dr**user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cerezzete in krvavitev
5.12.2011 10:01:34   
Dubraska
Jaz jemljem Cerezette tudi od junija in ne duha ne sluha o kaki user posted image ...Mi kar paše...user posted image

_____________________________

Brigaj se zase!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cerezzete in krvavitev
5.12.2011 21:16:40   
čupa
Ne, saj niso za en drek. Zdaj so ble vredu, ker nisem mela user posted image od maja do zdaj (pa še dojim). Zdaj pa že od 10 nov. in ni in ni konca. Jutri kličem...

(odgovor članu Dubraska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cerezzete in krvavitev
6.12.2011 10:49:17   
t5t6
Poglej si malo še na drugih forumih boš dobila koristne informacije. Jaz sem jih pričela jemat po porodu in eno leto sploh nisem nikoli krvavela. G mi je rekla da je to normalno, da je pri teh tabletah vse mogoče, tudi konstantna krvavitev. Po enem letu jemenja se je pri meni začelo : 10 dni m, par dni nič pa spet 14 dni m pa par dni nič, parktično sem nosntop krvavela enkrat več drugič glih tolko, da sem morala biti v pripravljenosti, ko mi je bilo tega dovolj in se prenehala z jemanjim teh kt pa sem še vsej enih deset dni krvavela potem pa več kot mesec čakala na normalno m.

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cerezzete in krvavitev
6.12.2011 13:15:47   
čupa
mene je danes pregledala in opravila UZ, pa je rekla da krvavitev več ni tak močna, pa mi hotla dat neke hormonske tablete, pa ker še dojim jih ne morem jest. če pa v 1 tednu ne neham krvavet, morem prit nazaj po recept, in bom morala nehat dojit user posted image . No upam da zgine počasi,...

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cerezzete in krvavitev
7.12.2011 9:44:13   
nina166
Jaz sem jih jedla po porodu. Dokler sem dojila nisem krvavela, ko pa sem nehala, sem začela krvavet in sem par dni krvavela, potem kak dan ali dva nisem, pa spet par dni krvavitev in kak dan brez...to je trajalo tri mesece, ko sem jih vrgla v koš...od takrat sem brez tabletk in imam m lepo na 26 dni in nobenih problemov več.

Moja soseda jih je tudi jemala medtem ko je dojila...in je sin dobil gnojni izcedek iz prsi...so se kar precej prestrašili, ker so jih zdravniki malo prestrašili, da bi lahko bil tudi rak...na srečo so ugotovili, da je to od teh tabletk, ki preko mleka prehajajo tudi na otroka user posted image

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cerezzete in krvavitev
13.12.2011 16:16:33   
vilincek
Jaz jih jem od septembra. Dva meseca sem imela 3 dni malo izcedka tako,da sem morala imet mali vložek. Zdej nimam nič in mi je prav super. Seveda še dojim.Računam še na 6 mesecev, ko naj bi spet zanosila. Prej ne smem zaradi carskega reza.

Veliko žensk piše od krvavitvah in tudi v navodilih je to zapisano. Vsaka ženska je drugačna. Mogoče te niso prave zate.
Srečno!

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?