RE: Tednik-mamica 4 otrok (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


marta82 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (17.12.2011 9:46:37)

Tortica imaš ZS. :-)




aprilčica07 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (17.12.2011 11:05:12)

No, jst sem našla par zimskih majčk, bluzic, in dve spomladanski jakni. Zraven bom dala še kašno malenkost za otročke.

Sem pa iz Primorskega konca. Če je kakšna tle okoli, ki bi bla pripravljeni prevzeti paket in dostaviti, v nasprotnem primeru pa jim pošljem po pošti.




valerija77 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (17.12.2011 11:12:54)

sacherca ni problema, ti pošljem na zs številko pa se zmeniva za prevzem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (17.12.2011 12:29:42)

Sama sem pa razmisljala, ce ima tale mamica mogoce sivalni stroj doma? glede na to da je sivilja, bi si verjetno sama znala in zelela tudi kaj zasiti. Koncno bi lahko tudi kaksen popoldanski s.p. odprla ali kaj podobnega...razmisljam namrec na dolgi rok ker vsa ta pomoc, ki se zdej zbira je krasna ampak zacasna resitev problema. Vemo kako je ce cakas na pomoc zavoda, da ti najde sluzbo :S torej ce bi lahko morda kdo podaril stroj, ali ce bi se zbralo za kaksen stroj---v primeru da ga mamica nima. Sama ji z veseljem nabavim blago, pa lahko sebi in otrokom kaj zasije. S tem bi ji morda pomagali do boljsega obcutka koristnosti in samozavesti, ki vemo da se scasoma zajejo v clovesko duso, ko clovek nima sluzbe.

Ronja se spozna na stroje, vec vas je ki se spoznate na zakone, doklade, popoldanski s.p. itd....pac ideja o pomoci se na drug nacin...






benika -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (17.12.2011 12:44:08)

Ronja se spozna na stroje, vec vas je ki se spoznate na zakone, doklade, popoldanski s.p. itd....pac ideja o pomoci se na drug nacin...


Popoldanskega s.p.-ja ne more odpret, ker ni zaposlena. S.p.-ja se ji ne splača odpret, ker niti pod razno ne bo pokrila stroškov, kaj šele, da bi imela dobiček. Možnost bi bilo osebno dopolnilno delo, ampak ponovno dvomim, da bi s stroški šlo skozi, če že za hrano nimajo.




Sacherca -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (17.12.2011 15:35:27)


IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*

Pozdravljene,

sama sem iz MB konca, pa me zanima, če bo katera peljala pakete od tukaj, sama sem namreč brez avta? Zanjo imam pripravljeno:

- komplet posteljnine
- kozmetika (palčke za uho, šampon, milo, zobna pasta)
- hrana (paštete, ribe, juhe v vrečki, špageti, puding v vrečki, rozine, čaj, sadni frutek)
- sladkarije



Poslji mi zs,s kje tocno v Mb si,pa lahko jaz pridem po paket.

Jaz sem iz Mb. V ponedeljek dobim Martin paket. V torek se pa medve z Valerijo v Celju dobiva. Ce je se katera iz Mb,ki zeli dostavit paket do Valerije,lahko pripelje paket k meni jaz pa dalje do Celja.




sunny24 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (17.12.2011 18:24:21)

Tko, jst sem paketek naštimala, kupla sem hrano, kozmetiko, plenice, nekaj malega za otroke, ta mala pa je odstopla flumastre in bonbone (to je zanjo sveto, tko da pridna moja puža). Moja mama pa je praznila omare in bo poslala 2 zimski jakni, par puloverjev in eno prehodno jakno, pa še par malenkosti bo dodala (vloženo zelenjavo in zvezke).

V ponedeljek ali torek pošljemo.




Paštetka -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (18.12.2011 9:11:06)

Včeraj sem dostavila paketke.
Ninočka in Vespazijan, mamica se vsem lepo zahvaljuje. Prav tako fantje.
Včeraj mi je fante, ki si je zaželel ročno lutko rekel: glej teta, prejšnji obisk mi je prinesel ročno lutko. Joj, s kakšnim veseljem je ro rekel.
Res so skromni, dečki.... Jao, ko pogledaš v njihove oči, vidiš [sm=smiley19.gif]...saj se ne da opisati.

Dekleta, dajte prosim zdaj kontaktirajte mamico in o prašajte kaj rabi. Ker mislim, da bo res zdaj rabila enega mesa, zelenjave, riževega mleka, sadja.
Jaz meso nisem mogla peljat, ker sem se bala kako bo 3 ure v avtu na toplem.
Sem ji pa dala moj voziček, tako, da vozička več ne rabi, pa eni 10 brisač. Precej stvari je bilo tudi za najmlajše fantke.igrače in oblačila. Malo dajte punce poglejte, če imate kaj, da razveselite še najstarejšega.




*Ninočka* -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (18.12.2011 17:52:49)




IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca


IZVIRNO SPOROČILO: *Ninočka*

Pozdravljene,

sama sem iz MB konca, pa me zanima, če bo katera peljala pakete od tukaj, sama sem namreč brez avta? Zanjo imam pripravljeno:

- komplet posteljnine
- kozmetika (palčke za uho, šampon, milo, zobna pasta)
- hrana (paštete, ribe, juhe v vrečki, špageti, puding v vrečki, rozine, čaj, sadni frutek)
- sladkarije

 

Poslji mi zs,s kje tocno v Mb si,pa lahko jaz pridem po paket.

Jaz sem iz Mb. V ponedeljek dobim Martin paket. V torek se pa medve z Valerijo v Celju dobiva. Ce je se katera iz Mb,ki zeli dostavit paket do Valerije,lahko pripelje paket k meni jaz pa dalje do Celja.


Saherca hvala. Moj paket je že prevzela in dostavila Paštetka.

Paštetka še enkrat hvala.Mimogrede, kaj pa bi bilo primerno za najstarejšega fanta?




dayya -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (18.12.2011 18:51:02)

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Sama sem pa razmisljala, ce ima tale mamica mogoce sivalni stroj doma? glede na to da je sivilja, bi si verjetno sama znala in zelela tudi kaj zasiti. Koncno bi lahko tudi kaksen popoldanski s.p. odprla ali kaj podobnega...razmisljam namrec na dolgi rok ker vsa ta pomoc, ki se zdej zbira je krasna ampak zacasna resitev problema. Vemo kako je ce cakas na pomoc zavoda, da ti najde sluzbo :S torej ce bi lahko morda kdo podaril stroj, ali ce bi se zbralo za kaksen stroj---v primeru da ga mamica nima. Sama ji z veseljem nabavim blago, pa lahko sebi in otrokom kaj zasije. S tem bi ji morda pomagali do boljsega obcutka koristnosti in samozavesti, ki vemo da se scasoma zajejo v clovesko duso, ko clovek nima sluzbe.

Ronja se spozna na stroje, vec vas je ki se spoznate na zakone, doklade, popoldanski s.p. itd....pac ideja o pomoci se na drug nacin...





če odpre s.p potrebuje imeti kar precejšen kapital, položnice bodo prihajale vsak mesec ne glede ali bo imela prodajo ali ne

pri dopolnilni dejavnosti potrebuje 4€ da odpre dejavnost, ampak potrebuje imeti kapital da si nabavi materijal in iz tega kaj naredi, potem pa je tu še največji iziv kam to prodati

Lepo da razmišljamo tudi v to smer, jaz sem pravkar odprla dopolnilno pa mi je najtežje od vsega kam prodat, sem na raznih stojnicah predno najdem kako trgovinmo, vendar tudi stojnico je treba plačat ne glede ali imaš prodajo ali ne.







Julija08 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 9:11:32)

sem čez vikend nabrala en kup igrač...potem grem še v šoping, me pa zanima, kakšne igračke oz. kaj bi bilo primerno za darilo za starejša fanta.
Sama imam starega 3 leta...in se mi ne sanja kaj je aktualno za stare fante 13 in 9 let...za tamala bom našla marsikaj, starejša pa nimam pojma...:(((

Kak predlog...sem pa našla eno čisto novo še zapakirano družabno igro....Riziko...gre za igro osvajanja sveta...je zelo poučna in zanimiva je pa za starejše od 10 let...a bi bilo to uredu za starejšega sina???




bucibirba -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 9:21:19)

Evo punce, jaz sem bla včeraj v Šparu, kjer sem odkrila linijo izdelkov brez glutena, jajc in laktoze (praški za pudinge, pašte, zmes za palačinke, droptine, juhice, ipd) pa sem kar nabavla vsega po malo, pa še riž, kus kus, ajdovo moko, koruzno moko, olje, in kozmetiko za malega ter dva paketa plenic. Ta teden ji pošljem.




emaa -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 9:22:45)

Risk je še za odrasle fajn igra. Tako da bi morala bit v redu.




Paštetka -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 9:23:42)

mislim, da je v tedniku bilo rečeno, da bi imel bayblade. prav tako mislim, da bi kakšen kos oblačila bil zelo dobrodošel. Tudi kakšna družabna igra, da bi se fantje lahko igrali.
Igrač za mlajše sem jaz prinesla celo vrečo. Prav tako je bilo oblačil nekaj za najmlajše. Najmlajši lahko tudi ponosijo za starejšimi bratci.
Najboljše bi res bilo, da se pokliče mamico in vpraša.

Tudi jaz imam sama majhne otroke in nimam pojma, kaj bi si želel 14 letnik. Iz njih tudi nisem mogla nič potegniti. Niti nisem drezala vanje, ker je bilo videti v otroških očeh in na njihovih ličkih eno samo trpljenje in žalost in me je stiskalo.




alda -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 10:12:17)

Paštetka : [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Jaz sem nekaj € poslala po pošti, me pa zanima , a bi bilo v redu, da bi za otroke kar kak darilni bon za igrače poslala?
Pa za katero trgovino bi bilo najboljše vzet darilni bon in da imajo le-to tudi v Kranju?
Hvala za pomoč!




Paštetka -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 10:14:13)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Paštetka : [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Jaz sem nekaj € poslala po pošti, me pa zanima , a bi bilo v redu, da bi za otroke kar kak darilni bon za igrače poslala?
Pa za katero trgovino bi bilo najboljše vzet darilni bon in da imajo le-to tudi v Kranju?
Hvala za pomoč!


Po moje bi bilo boljše darilni bon od kakšnega nakupovalnega centra vzeti. Pa se potem sami odločijo v katero trgovino v centru bodo šli. Ali po špecarijo, oblačila ali igrače.




alda -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 10:19:41)

Hvala za odgovor1
Bom tako naredila: darilno kartico za špar !
Res hvala za nasvet!




tajtaja -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 11:22:24)

Neverjeten odziv, res[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Jaz sem se odločila, da bom kar bon Spara poslala, ker je vsega drugega že tolko, da nima smisla podvajat.
Za najstarejšega tudi jaz ne vem, kaj bi bilo aktualno, za devetletnika pa sigurno bayblade, kakšen DVD, če imajo predvajalnik ali pa kakšen rabljen predvajalnik?

Tiste, ki imate fante v starosti najstarejšega, napišite, kaj si želijo npr. za božič. Jaz imam v teh letih punco, ina ima čisto druge želje kot fantje.




marta82 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (19.12.2011 21:02:01)

Evo, paketek sem predala Sacherci, ona bo pa dostavila Valeriji.

Dodajam na seznam: nekaj igrač za najmlajšega, kombinezon (posebej hlače in bunda) in sadje (jabolka, mandarine, ananas).




Urša08 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (20.12.2011 8:47:21)

Dayya sem ti poslala zs. Upam da greš tudi mimo mene, da ti dam paketek za mamico in otročke. Če ne bomo pa našli drugo varianto.

Punce tudi mene je ganila tale zgodba in sem ful vesela da bomo tej mamici pomagali. Ni lepšega nekomu v stiski pomagat. Super ste




aprilčica07 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (20.12.2011 11:55:31)

No, jst bom danes ali pa jutri poslala. Sem najdla tudi nekaj oblačilc za mlajša otročka. Pa malo sladkarij za vse skupaj. Za tamlajšega sem pa komaj kaj najdla v naši trgovini, ampak nekaj pa le bo.[sm=smiley1.gif]




oslicek -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (20.12.2011 12:09:16)

Ojla vsem!
Tudi sama sem "aktivirala" prijateljice in jutri peljem poln avto do Najane. Bi pa predlagala, da se ji morda pošlje še kaj čez kakšen mesec, da nebo zdaj preveč vsega,... Sama ji peljem sadje (pomaranče), zelenjevo (krompir, por, solato, paradižnik, bučke), za malega smo kupile posebno hrano (riževo mleko, pudingi, jogurti, pirina moka, pirine testenine, namazi, čokolada, piškoti), imam pa še polno oblek (predvsem za Lukca), čevljev, igrač (tisto kar so si zaželeli in pa še polno družabnih iger, legokocke,...), osnovna živila, marmelade, čokoladice, piškote, prašek, toaletni papir, potem pobarvanke, flomastre, voščenke, barvice,..




Zamima -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (20.12.2011 19:29:04)

sem pogledala prispevek [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] ...
zdi se mi, da mamica najbolj potrebuje hrano za tamalega (tole posebno) in pa denar :/ ... sicer seveda še tudi vse ostalo kar ste že napisale in nekatere tudi poslale, če mi bo zneslo bom tudi jaz kaj poslala, če ne pa nekaj € ... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




valerija77 -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (20.12.2011 20:06:38)

jaz sem danes prejela dva paketa in sicer od marta82 in sacherce. punce super ste [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] mamica bo sigurno vesela vsega.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] jaz še dodam svoje, jutri pa poberem še en paket od majčice in šibam za kranj. če še katera želi oddati karkoli za mamico, mi naj javi na zs. grem na relaciji celje-ljubljana-kranj




scuba_ -> RE: Tednik-mamica 4 otrok (21.12.2011 0:40:54)

Ojla,
tudi mi bomo danes dostavili nekaj vreč priboljškov za pod smrekco....pa nekaj dražjih živil, ki jih zaradi stiske sigurno ne kupi...Nutella, Cedivita, Čokolešnik....itd. Vse smo vzeli XL pakiranje, da bo za nekaj časa. Glede na odziv na forumu, bodo vsaj praznike in še nekaj časa preskrbljeni. Je pa dejstvo, da je najbolje dostaviti direkt....vsaj zame osebno.

Me pa pogreje, ko vedno znova poslušam o nasilju nad ženskami in nenazadnje posledično tudi nad otroci. Takega (se opravičujem izrazu) usraneta
bi pa brez slabe vesti spustil skozi roke  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley18.gif[/image]....in to krepko, da bi nasledjič ne dvakrat, ampak šeskrat premislil....preden bi dvignil roko.

....eeem, mal sem moral iz sebe dat...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smajl.gif[/image]




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>