amniocinteza (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


marettimara -> amniocinteza (14.12.2011 18:18:13)

lepo pozdravljene vse nosečke!:)
prosila bi vas, da mi sporočite, kateri zdravnik je najboljši za opravljanje amniocinteze????
hvalaaaa




camino79 -> RE: amniocinteza (14.12.2011 19:17:06)

Hoj!
Morda bi bilo smiselno, da napišeš, kje bi jo opravljala.

Jaz sem bila v MB porodnišnici, pri dr. Završnik Tončki.
Sem že prej slišala veliko dobrega o njej, po posegu pa sem bila tudi sama zelo zadovoljna.


Ni ravno čveka, vendar je vse razložila, pomirila, svetovala za naprej.
Ne daje lažnega upanja, je zelo realna.
Meni je bila zelo ok in jo toplo priporočam.
Je pa menda predvsem velik strokovnjak.




marettimara -> RE: amniocinteza (14.12.2011 19:30:37)

aha, hvala ja, camino79...........seveda, v ljubljani bi delala :))....




**Tinkara78** -> RE: amniocinteza (15.12.2011 7:54:39)

Jaz sem opravljala AC v Medgenu v LJ in sicer ga je opravil dr. Pušenjak. Poklicali so 13 dan po odvzemu vzorca. Naročila sem se pa prek obrazca na njihovi internetni strani. 




TinKkara -> RE: amniocinteza (15.12.2011 15:38:12)

Tinkara78,
ja, za Pušenjaka sem že slišala, da je ok. Ti si bila zadovoljna? Kako to, da so te poklicali že 13. dan po odvzemu vzorca?
LP.




**Tinkara78** -> RE: amniocinteza (15.12.2011 16:12:14)

IZVIRNO SPOROČILO: TinKkara

Tinkara78,
ja, za Pušenjaka sem že slišala, da je ok. Ti si bila zadovoljna? Kako to, da so te poklicali že 13. dan po odvzemu vzorca?
LP.



Jaz sem bila zadovoljna. Imajo tak sistem, da pokličejo po telefonu ko dobijo rezultate in ti potem pošljejo po pošti. Kličejo pa neglede na rezultat. Ti pa povejo okviren datum ko lahko pričakuješ klic.




miami10 -> RE: amniocinteza (19.12.2011 14:41:58)

Zdravo...meni jo je delal dr. Pušenjak...zabolelo me je zgolj za sekundo, pa še to ker sem imela cel trebuh razbolel saj sem bila 8dni po laparoskopski operaciji (v 15t sem imela naprej operacijo in 16t AC).
Lahko rečem da sem bila z izvedbo zelo zadovoljna...tudi s sestrami. Je pa res da si naročena dosti prej, ker ti dajo za izpolnit še papirje in potem še pogovor s sestro cca 3min potem pa AC...in vseh 8 ima enako uro, ne kličejo po priimeku, tko da če želiš biti prej na vrsti greš prej notri.

Srečno




Maja T. -> RE: amniocinteza (26.1.2012 10:54:10)

Jaz bi pa vprašala za AC v MB pri dr. Mujazinoviču. Kakšne imate izkušnje z njim, glede na to, da je dokaj mlad [sm=smiley1.gif].

Mi lahko še katera napiše kako zdaj poteka AC v MB? Baje ne ostaneš več tam na počivanju, ampak te takoj pošljejo domov. Na forumih sem našla poste iz l.2008, 2009, ko si bil tam še tri ure po posegu, dobil si kosilo[sm=smiley14.gif].
Je katera, ki je imela AC v MB v dec. 2011, ali celo zdaj v jan. 2012?

Hvala v naprej za odgovore [sm=rozica.gif]






Stran: [1]