Priprava Hipp1 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Tiamo -> Priprava Hipp1 (25.8.2005 7:52:23)

Hy,

danes grem z mojo :duda:, ki bo v nedeljo stara 4 tedne ven za daljši čas. ..rihtanje papirjev :grrr:

Žal se hrani z Hipp1 in imam problem, kako naj ji ga pripravim. Doma ji delam skoz svežega, ker na škatlji tako piše.

danes pa bove bile zunaj verjetno več kot 3 ure in nevem kaj naj naredim. Že naredim mešanico? Naj vzamem s seboj v termovski prehuhano vodo, prah in potem naredim?

Kako ste ve uredile s temperaturo vode? Hipp1 zmešaš pri 50 stopinjah, je pa lahko, ko je mešanica ohlajena na 37 stopinj!!!

Hvala za čimprejšno pomoč in upam, da se bo katera javila, kjub zgodnji uri.

LP Tia74

P.S. Koliko bi bilo lažje, če bi dojila :(:((




jazz -> Priprava Hipp1 (25.8.2005 7:58:26)

Jaz bi vzela mleko in termosko z vročo vodo, šla na kavico, zmešala mleko in prosila natakarja za krigl hladne vode, da ohladiš na primerno temperaturo- vsaj tako je pri nas!




Leni72 -> Priprava Hipp1 (25.8.2005 9:57:11)

Vodo v termosko, prah zraven, pa je! Jaz sem dala v termosko že ohlajeno vodo, tak da sem samo zmešala in dala.:rozica:




Grascakinja -> Priprava Hipp1 (3.9.2005 15:06:19)

Nahrani jo, preden greste, s sabo termosko s prekuhano vodo in prah, pa narediš na mestu. Ideja s kavico in ledom za ohladit mleko je odlična!




Grascakinja -> Priprava Hipp1 (3.9.2005 15:10:59)

Aja, pa če bi dojila, ne bi bilo bistveno lažje, ker je naša družba zelo neodobravajoča do otrok, ki se hranijo pri prsih in te povsod gledajo kot čudo in se zgražajo. Jaz si, če ne gremo kam, kjer lahko sproščeno in v miru dojim, raje vzamem izstisnjeno mleko v steklenički. Če sem namreč tarča zabodenih pogledov, se ne počutim sproščeno in mleko ne teče, mala pa je sitna in se ne more najesti.
Pri temperaturi je pa tako, če boš dala vrelo vodo v termosko, se ti bo lih nekak na tapravo ohladila, ko jo boš rabila za pripravit.




Anonimen -> Priprava Hipp1 (4.9.2005 14:47:17)

Mi kar zmešamo skupaj z vodo, ki je ohlajena na 37 stopinj.




Stran: [1]