Gin. pregled, nato porod. Povezano? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


ahja -> Gin. pregled, nato porod. Povezano? (18.12.2011 10:49:42)

Mene pa zanima, kdaj ste imele zadnji ginekološki pregled? Jaz sem ga imela 2 dni pred PDP (ne vem zakaj?!) in sem čez pol ure dobila popadke in šla rodit. A mislite, da je možno, da zaradi pregleda? A je med vemi tudi kakšna, ki je imela pregled in ni šla isti dan rodit.

Lp




Lorna4 -> RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano? (18.12.2011 11:46:40)

jaz sem ga imela na moj pdp, rodit sem šla pa naslednji dan. 




cilla -> RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano? (18.12.2011 17:24:32)

A ni tam okoli PDP kar nekak logično, da greš rodit?!




sazi -> RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano? (18.12.2011 17:27:14)

Sama sem imela pregled trei dni pred PDP, pa potem rodila na PDP.




bobica -> RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano? (18.12.2011 21:41:40)

imela pregled zjutraj in popoldne sem rodila..čeprav so rekli da ne bo še nič in da mi naslednji dan sprožijo.




november2010 -> RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano? (18.12.2011 23:20:35)

pri mojem drugem sem prepričana da mi je G sprožila porod s pregledom...
namreč rok je bil 18.11, pregled sem imela 4.11 in ctg je pokazal rahle popadke, tudi sama sem jih čutila... odprta sem bila 2cm (pri prvem tudi v 38 tednu in sem rodila na rok). Skratka, naredila mi je tudi vaginalni UZ in rekla da bom tist dan gotovo že rodila,če pa še slučajno ne bi, naj naslednji dan pridem na še en pregled.
Popadki so popoldan popolnoma prenehali, zgodilo se ni nič in naslednji dan šla na pregled. G čist šokrana, kako to, naredi še en vaginalni uz. :) V soboto zjutraj sem se zbudila s popadki in še isti dan tudi rodila :)




josephine27 -> RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano? (19.12.2011 9:29:30)

od PDP sem imela vaginalni pregled vska drugi dan. rodila sem 10 dni čez rok. če je pregled bolj grob, da se ti odlušči čep je mogoče da tud to sproži porod ampak okrog PDP je to normalno in težko rečeš kdaj ga je sprožilo.




Stran: [1]