zdravstvena izkaznica za otroka (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


*pepelka* -> zdravstvena izkaznica za otroka (25.8.2005 14:17:22)

Potrebujem pomoč. Kar nekaj časa je že minilo od tedaj, ko sem imela zadnjega malčka, za katerega je bilo potrebno urediti zdravstveno zavarovanje in izkaznico, pa me zanima kaj potrebujem in ali moram vse skupaj poslati v službo, ali moram stvari urediti sam? Hvala vsem, ki mi boste pomagale.
:kuza::kuza::kuza:




Anonimen -> zdravstvena izkaznica za otroka (25.8.2005 14:20:08)

Malo moraš tudi ti njih spodbuditi. Mislim, da greš na ZZZS, če se ne motim s potrjenimi polami al kako in dobiš domov zdr. za malčka. Sam traja pa dolgo. Mesec ali še malo več.




darjatimci -> zdravstvena izkaznica za otroka (25.8.2005 14:23:47)

Po tistem od staršev po katerem bo zavarovan urediš v službi in oni potem pošlejo na zavod pri nas je tako.




elizabeta p -> zdravstvena izkaznica za otroka (25.8.2005 22:15:53)

Mi smo rihtali prek službe. Moj je en obrazec izpolnil in ga nesel na firmo, pol so pa oni naprej rihtali.




kati1 -> zdravstvena izkaznica za otroka (26.8.2005 10:47:15)

pri nas je tudi tako ... menda prinesem le rojstni list od malega v službo in oni rihtajo naprej (ker bo zavarovan preko mene) ... glede na to, da traja mesec dni da dobiš rojstni list ... lahko računaš dva meseca traja do zdrav. izkaznice

lp, K




*pepelka* -> zdravstvena izkaznica za otroka (26.8.2005 10:58:18)

Hvala vsem za pomoč. Rojstni list sem dobila v devetih dneh, tako da sem ga danes že poslala v firmo,:kuza::kuza::kuza: kjer mi bodo vse uredili.




Stran: [1]