ali dati ime po nekom, ki ti je veliko pomenil (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Imena



Sporočilo


tetkazima -> ali dati ime po nekom, ki ti je veliko pomenil (19.1.2012 17:39:36)

Sestra bo kmalu dobila dojenčico in ko me je vprašala, katera imena so mi všeč, sem ji med drugimi predlagala tudi ime Ana, kakor je bilo ime najini pokojni mami. Rekla je, da bi ga mogoče dala zraven kot drugo ime. Ali bi ve v takem primeru poimenovale otroka tako, tudi če vam to ime drugače ne bi bilo naj naj?




Kliki -> RE: ali dati ime po nekom, ki ti je veliko pomenil (19.1.2012 17:43:33)

Če mi ne bi bilo vše ga nebi uporabila





eva1 -> RE: ali dati ime po nekom, ki ti je veliko pomenil (19.1.2012 17:49:16)

Ne men je to kr neki...potem pa še otroku vsi govorijo, a ti si pa po babici/teti...itd ime dobil..men to res ni všeč...tiste ki so preminili, se lahko pod drugih stvareh spominjamo, ne po imenu otroka.




Vegi -> RE: ali dati ime po nekom, ki ti je veliko pomenil (19.1.2012 19:12:17)

Meni se zdi to zelo lepa gesta, ampak obvezno kot drugo ime, sicer otrok ne more do svoje identitete. Pogoj pa je seveda to, da je bodočima staršema ime všeč. [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.1.2012 22:37:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Chocolat -> RE: ali dati ime po nekom, ki ti je veliko pomenil (29.1.2012 10:22:23)

Meni pa se zdi zelo lepa gesta, da daš ime otroku po osebi, ki ti je v življenju veliko pomenila, pomagala, stala ob strani predvsem v kakšnih težjih preizkušnjah. Če pa ti je ime všeč še toliko bolje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




josephine27 -> RE: ali dati ime po nekom, ki ti je veliko pomenil (29.1.2012 10:29:29)

IZVIRNO SPOROČILO: Vegi

Meni se zdi to zelo lepa gesta, ampak obvezno kot drugo ime, sicer otrok ne more do svoje identitete. Pogoj pa je seveda to, da je bodočima staršema ime všeč. [sm=smiley1.gif]


se v celoti strinjam z napisanim[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]