studio secrets professional, L OREAL (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


malaMravljica -> studio secrets professional, L OREAL (4.2.2012 17:51:23)

Zanima me, ce katera pozna/uporablja izdelke L OREAL Paris, Studio secrets professional. Sem danes prvic opazila to znamko v DM-ju in malo pregledala, ker ravno iscem puder. In sem vzela tester in mal ven stisnila in pride neka bela tekocina, pol sem prebrala, da se na kozi obarva v kozin odtenek. Se nikoli nisem tega zasledila. In sem to razmazala po roki in se je res lepo obarvalo. Cene so pa mal visje, mislim, da je bil ta puder 15 ali 17 eur. Bom vesela vsakega komentarja.




kylie7 -> RE: studio secrets professional, L OREAL (12.2.2012 22:23:51)

Končno so prišli tudi k nam. Jaz sem te izdelke kupovala v tujini pa se mi zdijo zelo dobri.




malaMravljica -> RE: studio secrets professional, L OREAL (14.2.2012 16:59:04)

Kylie7, ce se ti da mi napises kaj vse si ze imela od njih, ker nikjer nisem nic nasla, na googlu zelo malo podatkov. Bi pa kaj kupila, ker sem veliko let imela sampon za lase loreal prosessional in je bil fajn. Pa ves kaj mi je bilo vsec, za oci sencila in barvice imajo vse sortirano po barvah oci in pol barve ki pasajo k tem ocem. Sam se to, preden teces v DM, tudi jaz sem to zasledila v tujini ves, pa sem mislila, da imajo to povsod v DM-ju.




Stran: [1]