rdečina na licih (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Matejusska -> rdečina na licih (6.2.2012 11:21:53)

Včeraj smo se s hčerko sankali in danes imam lica še vedno rdeča. Res je bilo precej mrzlo, ampak sem se fajn namazala preden sem šla ven, tako kot vedno in do zdaj nikoli nisem imela teh težav. A je možno da sem staknila kakšne ozebline al kaj?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.2.2012 18:11:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Katy78 -> RE: rdečina na licih (6.2.2012 19:31:14)

Če prav razumem, sprašuješ zase, ne za hčerko? No, jaz sem vse od malega smučala pri zelo nizkih temp., pa nikoli nisem imela težav, zadnjih nekaj let pa opažam isto, kot si opisala ti in to že tam okoli -5, če sem seveda dlje časa zunaj. Rdečica ne izgine kakšna 2 dni, čeprav zadnja leta težav nimam več, ker se ne namažem samo z zaščitno kremo, ampak mi je nekdo svetoval še puder in res, teh težav potem nimam.




Ajra RR -> RE: rdečina na licih (7.2.2012 10:41:35)

IZVIRNO SPOROČILO: Matejusska

Včeraj smo se s hčerko sankali in danes imam lica še vedno rdeča. Res je bilo precej mrzlo, ampak sem se fajn namazala preden sem šla ven, tako kot vedno in do zdaj nikoli nisem imela teh težav. A je možno da sem staknila kakšne ozebline al kaj?


Mogoče ti pomaga tale odgovor dermatologinje: http://www.ringaraja.net/RR-strokovnjaki-Details.asp?expID=294




Stran: [1]