naj bom prva (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Udb -> naj bom prva (1.9.2005 10:15:05)

Dan!
Naj bom prva, ki bo na tem forumu odprla novo debato!!!

Kaj je novega? V tem tednu, ko nismo bile toliko na vezi?




kajča -> naj bom prva (1.9.2005 10:19:41)

jaz sem zelo vesela ker je rr nazaj, čeprav mi na prvi pogled ni tako všeč kot prej, ampak to je samo na prvi pogled.

V ponedeljek sem bila prvič na pregledu pri G in videla mojo pikico in sem se čist zalubla, en tak luškan pajacek s srčkam. Žalostna sem samo, ker nisem dobila slikice, je rekel, da jo dobim naslednjič, ko se bo že več videlo.




dolenjka -> naj bom prva (1.9.2005 10:22:11)

Veliko pa nič! Jaz sem padla v predporočno krizo in me je šlo nekaj dni vse narobe, vsak dopoldan sem vsaj 3x jokala, zdaj sem se pa že mal poboljšala!
Danes imam spoznavni dan s taščo da te kap!




Udb -> naj bom prva (1.9.2005 10:25:06)

dolenjka, kriza mine!! Verjemi! Mene je tudi držala, ampak na poročni dan sem bila pa samo nasmejana in popolnoma nič živčna!!

kajča, kolk si ti noseča?




kajča -> naj bom prva (1.9.2005 10:25:32)

kakšen spoznavni dan , a jo še ne poznaš




kajča -> naj bom prva (1.9.2005 10:26:16)

v 9t sem




dolenjka -> naj bom prva (1.9.2005 10:29:56)

Na žalost še ne! Mi smo čudna familija, pa sem si še možeka izbrala iz čudne familije!
Sem mi pa dozdeva da sem mal zalutala, ker jaz za razliko od vaju nisem srečka !




Anonimen -> naj bom prva (1.9.2005 10:30:22)

kako ne poznaš tašče? ojoj! no upam na vse najboljše da ni zmaj s sedmimi glavami




Udb -> naj bom prva (1.9.2005 10:30:28)

kajča, to je pa potem čudno, da ti še ni dal slikice!! Men jo je dala, ko sem bila v 9.tednu - in se čist lepo vidi!!




Udb -> naj bom prva (1.9.2005 10:31:24)

dolenjka je napisal/a:

Na žalost še ne! Mi smo čudna familija, pa sem si še možeka izbrala iz čudne familije!
Sem mi pa dozdeva da sem mal zalutala, ker jaz za razliko od vaju nisem srečka !

Dolenjka, saj ni pomembno, če še nisi nosečka! Pa še boš! To še ne pomeni, da ne smeš čvekati z nama!!




dolenjka -> naj bom prva (1.9.2005 10:36:35)

Hvala Udb!! Sem mislila da je forum "Čvekanje v pričakovanju" samo za srečne nosečke!

Baje da tašča nima sedem glav, ima pa seveda svoje muhe (katera pa ne). Tako da je današnje kosilo pri njej doma zoorganizirala že pred dvemi tedni, ampak je do sedaj pospravljala stanovanje (upam, da ni celga dala renovirat, ker si jaz tut las nisem umila za obisk)!
Upam samo, da ji bom relativno všeč in, da jo prepričava, da pride na poroko (pravi da ne, ker je šibkega zdravja - katera je pa pri 70ih čist zdrava??)! Če pa bom jutri vam pa seveda javim!




kajča -> naj bom prva (1.9.2005 10:46:23)

sej se je lepo videlo, srček, pa rokice in nogice. Za sliko sem mu dvakrat rekla in potem nisem več vztrajala, kar mi je sedaj žal. Sej vem, da se bo naslednjič več videlo, samo HOČEM tudi to, ki je prva. No zdej jo pač ne bo .

Rekel mi je tudi, da mi bo on naredu NS, da sicer še nima licence, ampak, da to ni nobena znanost in da ne bom plačevala. Jaz sem se vseeno prijavila še k Pušenjaku




kajča -> naj bom prva (1.9.2005 10:47:46)

dolenjka jaz sem prepričana, da bo vse ok in da jo boš zelo očarala




dolenjka -> naj bom prva (1.9.2005 10:52:23)

Se bom potrudila, ampak v rit ji pa ne bom lezla, ker nisem tak človek, čeprav včasih tudi to prakticiram (predvsem pri dogovarjanju cen za poročne slike, pa dekoracijo z baloni in podobne stvari), ampak njej pa ne bom, ker to pomeni, da ji bom mogla do smrti! Sem kakršna sem, če me hoče prav, če pa ne pa tudi! Sej bo on živel z mani in ne ona, a ne!




pi -> naj bom prva (1.9.2005 10:59:10)

Kako to da se več ne vidijo naši trakci, koliko smo noseče ?




Anonimen -> naj bom prva (1.9.2005 11:03:15)

Ah, če se slabo počuti, to še ni izgovor, da ne bi prišla na poroko. Saj moji babici sta obe stari, se komaj premikata, imata osteoporozo, vse ju boli, pa sta obe radi prišli na najino poroko. Ena je celo plesala z ženinom, je rekla, da je bilo prav fajn s tako postavnim fantom plesat, si ni mislila, da bo še kdaj lahko.




dolenjka -> naj bom prva (1.9.2005 11:06:28)

Ma ja, sej vem, je rekla moja svakinja da še dobr, da ni rekla da nima časa (tko je ponavad pri penzijonerjih)!
Itak da bo pršla, jo bova že obdelala!




Udb -> naj bom prva (1.9.2005 11:07:56)

pi je napisal/a:

Kako to da se več ne vidijo naši trakci, koliko smo noseče ?
To pa tudi mene zanima!




mml -> naj bom prva (1.9.2005 11:53:01)

Mene tudi veseli, da je RR nazaj . Če se G ne premisli in mi jutri ne spremeni PDP, hodim v službo še do srede (no potem grem še na eno službeno pot...). Potem pa koristim dopust, mi bo prav pasalo .

Ja jaz tudi pogrešam trakce o trajanju nosečnosti in podobnem

Lep sončen dan vsem




AKŠ -> naj bom prva (1.9.2005 12:45:06)

ojla....tudi jaz sem tuki....

ja tudi mene zanima kje so trakci....a si jih moramo na novo nastaviti?

naj povem da sem imela v teork prvi CTG - čisto iz preventive, ker me je tolk bolel trebuh....

popadkov ni bilo, sem pa imela možnost kr nekaj časa poslušat srček svoje pikice...




darjatimci -> naj bom prva (1.9.2005 13:14:50)

Živijo,jaz se v glavnem še ne znajdem,že tako so mi v službi dal nov računalnik zdaj pa še to tukaj,spet se bo treba učit,imejte se pa ,pa




emaa -> naj bom prva (1.9.2005 13:36:29)

ja punce na novo je treba trakce naredit, prilepit pod podpis, ampak tiste trakce, ki so za php al neki tazga forume




puncica -> naj bom prva (1.9.2005 13:38:44)

Ja res je jaz sem si ga že zrihtala




*zvezdica* -> naj bom prva (1.9.2005 13:55:35)

kaj pa tele zvezdice pod našimi niki pomenjo...jih ma vsaka dol. št. potemnjenih???




mml -> naj bom prva (1.9.2005 15:28:55)

Misli, da je meni tudi uspelo spet prilepit trakec...Vsaj v profilu mi ga pokaže....




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>