|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Malo za šalo malo zares
11.2.2012 22:00:13   
evelinxx
Vsem nosečkam priporočam da preberete knjigo Zapiski iz trebuščka in nadaljevanje Zgodbice iz zibelke od Rise Green.Je lepo in na malo hudomušen način napisana zgodba,v kateri se najde marsikatera mamica.LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Malo za šalo malo zares
12.2.2012 8:14:34   
nimanorwen
Meni pa ti dve knjigi ful nista potegnili. Prva mogoče še nekk, druga pa user posted image  Jest pa priporočam od Eve Kuhar (pa še en priimek ma vmes) Izziv poroda in Poporodni izziv. Carski knjigi, se mi zdi te res prpravi na vseuser posted image

(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Malo za šalo malo zares
12.2.2012 9:03:37   
Anonimen
No jaz se imela v P s seboj tale Izziv poroda (pač sem bila že ar dni pred porodom tam) in ko jo je en medicinski bratec na dnevnem obhodu zagledal to knjigo, mi je kar malo zapridigal ... je rekel, da kako poteka porod zvemo v materinski šoli, da te knjige pa prej škodujejo nosečnici, kot pa pomagajo ... ker v knjigi je porod opisan na določen način in če tako ni potem v realnosti, je marsikatera potem vsa živčna in napeta, kar pa med porodom sploh ni ok ... tak da mi je zažugal, da je ne vidi nikoli več ... LOL user posted image

(odgovor članu nimanorwen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Malo za šalo malo zares
12.2.2012 10:09:09   
Jada82
Men sta bili zgornji dve ful dobri ... sem brala v 1. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako, lahno, zabavno, krasno .... Jaz tudi priporočam ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?