kateri kamp (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


suzanica -> kateri kamp (14.2.2012 20:45:06)

Oj. Letos bomo šli prvič s prikolico. Imam 4 letnika in 10mes.. Kateri kamp priporočate? Želim, da je bolj blizu - ne ravno Dalmacija, čistoča mi je izredno pomembna, primerna plaža za otroke, in po možnosti senca. Obstaja kaj takega?




borovnička -> RE: kateri kamp (10.3.2012 17:12:32)

Mi hodimo na Rab, kamp San Marino http://www.rab-camping.com/hr/autokamp-san-marino/

Ni preveč daleč, plaža in v vodi je mivka, kamp je v senci, čisto, veliko je za otroke... za nas... rajsko :)

Če te pa še kaj zanima, pa komot vprašaš :)




mačekmuri -> RE: kateri kamp (10.3.2012 17:15:41)

Kamp kovačine - cres! Dokaj blizu,  full čisto, senčka je, pa igrala, trgovina, lepa plaža... pokukaj na njihovo spletno stran. Mi hodimo že leta tja (s šotorom).




Anonimen -> RE: kateri kamp (10.3.2012 21:33:29)

Zdaj se že ponavljam kot lajna, ampak vse kar naštevaš ima Straško na Pagu ... predvsem pa ogromno sence, tudi na plaži. Plaža je prodnata, tako da mivka po vseh špranjah ni problem, pa tudi da ti bo otrok s kake pečine ali betonskega pomola padel ne. Mene je najbolj fascinirala "promenada" ob plaži, ki je zaprta za promet in je čisto v senci, tako da ti tudi med najhujšo pripeko ni treba skakat za otrokom in ga vlačit v senco, ampak se naprimer starejši otrok bp čez opoldne po tej promenadi vozi s kolesom, riše s kredo, ipd.




Stran: [1]