kam za 2,3 dni za obletnico... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


baby22 -> kam za 2,3 dni za obletnico... (24.2.2012 21:18:22)

Pozdravljeni, zanima me če ima kdo kako idejo kam za čez vikend...petek, sobota,nedelja-odhod domov...
z dragim praznujeva kmalu 10 let in bi ga rada nekam peljala....sem že veliko pregledala in se mi že rahlo meša [sm=zmeden.gif]
zanimajo me tudi vaše izkušnje...z ponudbo, osebjem...




bodoča -> RE: kam za 2,3 dni za obletnico... (25.2.2012 9:22:18)

http://www.villa-magdalena.net/

tu je meni super, osebje prijazno, ni gužve, ker je samo 6 apartmajev, lep ambient...jacuzzi v sobi oz. apartmaju, na vrhu skupna savna in jacuzzi, v ceno je vključena tudi masaža.

res pa ni to neke aktivne ljudi, ki so težko na miru [sm=smiley36.gif] , ker nimaš ekstra kam it ven, je bolj namenjeno relaksaciji, razvajanju, romantiki.

lp




Mimona29 -> RE: kam za 2,3 dni za obletnico... (25.2.2012 11:27:30)

Ooo cestitke! 10 let je kar lepa doba :)

Kaj pa ce malo pogledas te strani s kuponi (kolektiva, bigdeal, 1nadan, ipd) kjer imajo skoraj vsak drug dan kaksno ful fajn ponudbo ... bosta prisla po ceni skozi in se kaj novega spoznala ;)




Cassiopeia -> RE: kam za 2,3 dni za obletnico... (25.2.2012 16:17:36)

Midva sva bila za obletnico v hotelu Sotelija in je blo precudovito. Vzela sva pa ket romanticni vi kend v dvoje. Wellness Orhidelija pa je tak razred zase. Je pa res, da je kr drago, ampak nama ni blo zal niti centa.
Super nama je bil tudi eko hotel v Bohinjski bistrci.




baby22 -> RE: kam za 2,3 dni za obletnico... (25.2.2012 20:45:55)

hvala Mimona29, ja res je lepa doba [sm=bravo.gif] in jo je kar vredno proslavit [sm=jezicek.gif]

bom preverila vaše predloge...upam da kmalu nekaj najdem, ker nimam več veliko časa [sm=smiley36.gif]




benika -> RE: kam za 2,3 dni za obletnico... (8.3.2012 22:26:23)

http://www.gostilna-lovenjak.com/

Midva sva bila tam lani decembra. Bila sva edina gosta in so naju po rokah nosili.




pikus -> RE: kam za 2,3 dni za obletnico... (24.3.2012 11:31:43)

Tudi Zlati grič je zakon. Priporočam.




Stran: [1]