AC Oliva Rabac (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


jabi babi -> AC Oliva Rabac (25.2.2012 21:49:09)

oj oj ravnokar se pomenjkujemo da bi najeli prikolico v avtocampu oliva v rabcu.zanima me kakršnokoli mnenje o tem kampu?!plaža,animacije za otroke,senca,sanitarije,velikost kampa...in ali so res ježi v vodi???prikolica je postavljena cca 300m od morja...se vam to zdi veliko???lp




Katy78 -> RE: AC Oliva Rabac (26.2.2012 16:04:10)

Mi smo bili v hotelu ampak je kamp zraven in ko smo se sprehajali čez kamp, se mi je zdel zelo urejen, ne vem pa kako so urejene sanitarije ipd. Plaža je pa super, primerna za majhne otroke, ježkov ni. Sicer se mi kopamo par metrov nižje od kampa ampak ne verjamem, da bi pa par metrov višje bili ježki, ker je plaža ista - prodnata. Za animacijo znotraj kampa ne vem, malo nižje pri hotelih je pa trampolin, avtomobilčki, minigolf. Je pa naravne sence na plaži zelo malo ampak mi smo bili ko je bil star leto in pol in potem naslednje leto tudi - smo se pač v najhujši vročini umaknili s plaže, ker tudi meni ne paše biti cel dan in v najhujši vročini na plaži.




yenny -> RE: AC Oliva Rabac (27.2.2012 13:38:33)

Mi smo bili lani v kampu,v mobilnih hišicah.
Kakšne so sanitarije ne vem,delovalo mi je urejeno,kamp je miren in čist.
Ježkov v morju ni bilo,je pa res,tako,kot je že predhodnica rekla,da kakšne sence na plaži ni.
Kakšne animacije ni bilo,nekaj igral je pred hotelom,ki pa bi rabila mogoče kakšno obnovo.
Pod hotelom je tudi trgovina,ki je bolj tako tako,tako,da mi smo se raje vozili v Labin,kjer je Hofer,Merkator,trg...
Drugače pa je potem ob morju lep sprehod do mesta,stojnic...
Motilo me je predvsem,ker ko si prišel zjutraj na plažo so bile tam še vedno prazne plastenke in podobne zadeve od prejšnjega dne.
Ne vem kaj bi ti še napisala,je v redu,pač odvisno kaj želiš.




Stran: [1]