počitnice v Senju-kako je tam? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


tilči -> počitnice v Senju-kako je tam? (26.2.2012 18:24:27)

Je že kdo letoval v omenjenem kraju? Kako je tam? Je res vedno prisotna burja,mrzlo morje?
Kakšne so plaže,...
Zanimajo me vaše izkušnje
hvala




ninini -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (26.2.2012 19:39:54)

Mi smo hoteli it pred dvema letoma pa so nam odsvetovali tisti,ki so že bili tam in nismo šli.Ja menda skoz ful piha.




skuštrana -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (27.2.2012 9:07:30)

Uh, burjasto je tam [sm=smiley36.gif]




Luni -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (27.2.2012 11:32:14)

Če kje piha, je to prav gotovo Senj. Če imate majhne otroke, odvetujem....




kimica86 -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (27.2.2012 11:57:29)

Jaz ne bi šla pod nobenim pogojem tja, ker fullll piha!!! Res je vetrovno, tako, da odsvetujem!!! Že 7 let hodim na Pag in se peljemo mimo Senja in vedno ustavimo na kašni pijački ali pa na benzinski črpalki in meni ni fajn tam.. Iskreno, raje izberi kašno druo destinacijo.. Meni je npr. Pag fenomenalen.. Res, da je malo sence, ker je veliko nizkega grmičevja tam, ampak plaže so noro lepe [sm=smiley1.gif]
Če pa bi že rada bila na tisti strani, raje izberi kašno Crikvenico ali Kraljevico, ker je bolj prijetno [sm=smiley1.gif]




Andromeda -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (27.2.2012 12:01:09)


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Če pa bi že rada bila na tisti strani, raje izberi kašno Crikvenico ali Kraljevico, ker je bolj prijetno [sm=smiley1.gif]


Nič kaj dosti bolj prijetno ni tam kot v Senju. Tudi morje je tam mrzlo. Če že ciljate na Kvarner, svetujem Krk, Cres, Lošinj ali Rab. Odvisno, koliko se vam "trajektira".




kimica86 -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (27.2.2012 12:03:56)

Ma vseeno je bolje kot v Senju [sm=smiley1.gif] Vsaj piha ne tako kot v Senju.. Zna bit kašen vetrič, ampak piha tudi na Rabu in drugih otokih.. Lepo je povsod na teh otočkih, ampak odvisno če ona hoče na otočke ali ostat na "kopnem" [sm=smiley1.gif]

Mi smo cel tisti del ob cesti prečekirali in vem kašna je situacija, tako, da kar se tiče tega lahko svetujem in glede Paga, za drugo pa žal ne morem pomagat [sm=smiley2.gif]




Andromeda -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (28.2.2012 11:03:11)

Ex sodelavka je bila pred parimi leti v Crikvenici sredi julija in je imela voda 21 stopinj, je rekla, da so se v 10 dneh vsega 2 kopali, ker jim je bilo premrzlo.
Sicer pa je Krk samo z mostom povezan in ni si vezan na trajekt.




tilči -> RE: počitnice v Senju-kako je tam? (28.2.2012 15:04:56)

Krk poznam,saj smo 4 leta hodili tja,sedaj smo pa rekli,da bi šli še kam drugam pogledat,ampak kje v bližini.




Stran: [1]