jaz, nevednica (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


noranate -> jaz, nevednica (27.2.2012 10:59:26)

naj mi ena, prosim [sm=smiley1.gif], na kratko, po kmečko opiše potek pay pall računa. S kolegico se bova lih stepli in kava ne bo nič zalegla [sm=smiley36.gif]. najprej prijava, al potrdilo od banke [sm=zmeden.gif], dajte no pomagat...Hvala [sm=smiley1.gif]




3jeMi -> RE: jaz, nevednica (27.2.2012 11:31:10)

no, začne se takole...

https://www.paypal.com/si/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=kPZ1Oim_dslpArFrmFLSmy8OPZ57AWz0fg008C-W1Z2UCV-1Q1O3-_WKpuS&dispatch=5885d80a13c0db1f8e263663d3faee8d43b1bb6ca6ed6d454adc375ba2d28b99

s prijavo... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Vijoličarka -> RE: jaz, nevednica (27.2.2012 14:43:05)

Nikar se pretepati, radi se imejte!

PayPal sem odprla ravno minulo soboto. Zadeva ni videti komplicirana. Najprej se registriraš. Potem pa na zavihku 'My Account' klikneš: 'Get verified' - domnevam da s prijateljico s 'potrdilom od banke' mislita na potrditev kartice v sistemu Paypal. 

Sledi navodilom. PayPal ti bo iz kreditne kartice vzel 1,50 EUR in na bančnem izpisku za to kartico se bo pri opisu za ta znesek pokazala koda, ki jo potem vneseš pod 'Confirm my credit card'. Teh 1,50 EUR boš potem dobila nazaj.

Tvoj PayPal račun bo začel delovati takoj, ko ga boš odprla, vendar z omejitvami, kar se tiče višine zneska. Ko boš imela potrjeno kreditno kartico, si boš lahko dvignila limit.

V glavnem, če se hladne glave usedeš pred računalnik, ne bi smelo biti nobenega problema - vse piše, vse je razloženo, mašina te sama vodi.




K_a_t_i -> RE: jaz, nevednica (27.2.2012 21:57:19)

Sploh se ne spomnil, da bi potrebovala kakšno potrdilo od banke [sm=zmeden.gif]




noranate -> RE: jaz, nevednica (28.2.2012 10:46:56)

Ja, jaz to lepo zdaj vse "kužim",sam sva ostali pri tem: Jaz trdim da je dovolj ena maestro kartica, torej ta, na katero imaš priliv. Moja "pametnjakovička" pa, da rabiš dve [sm=zmeden.gif]. Ajde, rešite mi še to zagato. Hvala na potrpljenju in dobrih živčkih [sm=smiley36.gif]




noranate -> RE: jaz, nevednica (2.3.2012 8:35:13)

NO. prosim za odgovor, res. A je bolje, da imam za račun paypall posebej (novo) kartico? Ali je lahko tale Master, s katero upravljam sedaj. kako imate to vi rešeno?




sončnica24 -> RE: jaz, nevednica (2.3.2012 8:52:44)

Se sicer ne poznam na PayPal tako kot ti ne samo vem da sem enkrat nekomu poskušala ustvariti račun z navadno bančno kartico pa ni šlo ker je potrebna še neka druga številka razen trr, ki pa je na teh običnih bančnih karticah ni.




Stran: [1]