možnost nosečnosti? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> možnost nosečnosti? (28.2.2012 8:35:43)

Je možno da zanositev začutiš takoj oz. po nekaj dneh?
Namreč moji simptomi so naslednji: imam krče v spodnjem delu trebuha (kot bi me špikalo), tako kot pred menstruacijo, čeprav je do nje več kot en teden.
Kdaj lahko sploh izvem ali sem noseča?, je možno da si samo mislim, čeprav imam zelio napihnjen trebuh in ga drugače nimam nikoli razen pred menstruacijo (cca. 2,3 dni).

Kakšni so bili vaši znaki?, kdaj se jih začutile?
hvala




Jada82 -> RE: možnost nosečnosti? (28.2.2012 8:44:47)

Ja, možnost je!
Jaz sem v 2. [sm=nosecka.gif] vedela že pred M ... namreč špikale so me prsne bradavice in me motile, pa me sicer res nikoli!!!! Itak sem pa tudi test že pred M naredila .... in potem vsak drug dan .... vsakič je bila močnejša [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

V 1. [sm=nosecka.gif] pa nisem vedela prej, tudi nobenih drugačnih znakov kot za M .... sem delala test na dan izostanka oz. pričakovane M in takoj zelo močni [sm=rozacrtici.gif]

Tako da ... mal še stisni, potem pa naredi test .... ti so najbolj ziher ... ker razni znaki ... so lahko zelo zelo kvazi! Sva delala na prvem [sm=duda.gif] 7 mesecev - vsak mesec sem imela znake, hehehe [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




butt3rfly -> RE: možnost nosečnosti? (28.2.2012 9:06:34)

po nekaj dnevih od oploditve ne moreš vedeti zanjo. znaki se lahk običajno pojavijo kakšn teden pred M (pri meni je bilo tako-šlo je za špikanje oz. bolečine v jajčnikih). slabosti tako zgodaj še ni. napihjenost se običajno tudi pojavi kasneje.




manna -> RE: možnost nosečnosti? (28.2.2012 9:18:21)

Jaz bi rekla da lahko nosečnost čutiš tam nekje 12 dni po oploditvi, ko je tudi test že lahko pozitiven, prej pa verjetno ne moreš čutit nič, oz. samo prihajajočo menstruacijo. Napihnjenost in špikanje in krči so itak enak znak kot pri menstruaciji. Problem je, da je neučakana bodoča mamica tako strašno nestrpna da se ji vsak znak zdi nosečnost. Jaz sem prvič tudi "vse" čutila in delala test že 10 dni po ovulaciji. Pri drugi nosečnosti pa sploh nisem vedela da sem noseča, ker pač nisem razmišljala o tem in me je presenetilo ko mi je M zamujala deset dni...




tulpek -> RE: možnost nosečnosti? (28.2.2012 9:18:48)

Pred vgnezditvijo ne moreš vedet, ta pa pride 7-10 dni po ovulaciji. Edino, če ne veš, kdaj imaš ovulacijo in jo imaš v resnici takoj po M, ti pa misliš, da jo imaš v sredini cikla, bi lahko prišlo do česa takšnega. Sicer pa psiha...
No, meni so se prvič pojavili točno 10 dan po O (slabosti, ki jih sicer nisem nikoli imela), s tem da sem vedela, da je ovulacija takat, drugič kasneje.




Anonimen -> RE: možnost nosečnosti? (28.2.2012 11:39:47)

Hvala za odgovore.
Je možno da je kaj drugega narobe z mano, spolni odnos sem imela v petek in imam te bolečine v trebuhu (natanko kot pred menstruacijo), krči.....




Anonimen -> RE: možnost nosečnosti? (29.2.2012 8:32:07)

pozdravljene
mene nekaj zanima zelo veliko sem si že prebrala ampak nisem dobila odgovora, ki sem ga iskala
test nosečnostiaj sem naredila 14dni od tega in je pokazal negativno , od tedaj sva bila v akciji in to je približno 13dni in me zanima a je mogoče da čutim že kovinski okus(samo en dan), boleče prsi in vsake toliko časa me zbada v jajčnikih?? in seveda da teli znaki so pravi?user posted image

hvala za odgovor




Stran: [1]