RE: NS v Mariboru (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


princess13 -> RE: NS v Mariboru (18.3.2012 13:10:14)

No si bom zapomnila, da pol ure prej ne smem lulat [sm=smiley1.gif]
Joj komaj čakam, da bom tudi jaz lahko gledala mojo bebiko [sm=bravo.gif] Ampak ti dnevi se tak vlečejo... [sm=smiley13.gif] V katerem tednu pa si? Jaz bom na dan pregleda dopolnila 13t. Sem mislila, da me bo kaj prej naročila.
Ja za suhomesne izdelke vem, da ne smemo jest...jaz mam pa tako rada pršut [sm=smiley13.gif]

Po NS bom lahko mirno zadihala, če bo seveda z bebiko vse okej. Do takrat se pa ob vsaki bolečini v trebuhu ustrašim in razmišljam, če je vse vredu. Problem je tudi, da sem mela samo en pregled in sicer 27.2., naslednji bo pa NS 10.4., vmes pa nič [sm=smiley13.gif]

Želim ti čim manj nevšečnosti med nosečnostjo in da te zdravstvene težave ne bi bile prehude in bi se hitro rešile [sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




orhidelija -> RE: NS v Mariboru (18.3.2012 14:43:30)

na dan pregleda sem bila točno 12t 1d po izračunu moje ginek., ona pa mi je glede na velikost ploda izračunala 13t in 1d [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image], tako da sem sedaj že v 14 tednu.




ValyMa -> RE: NS v Mariboru (21.3.2012 10:56:44)

Hay,hay Mariborske nosečke!Včeraj sem imela tako težko pričakovan prvi ultrazvok.Pa smo ga zagledali[sm=duda.gif],tako malega in z močnim srčkom. Ne moreš verjet kako tako malemu bitjecu bije srček!Velik je 5,6mm in danes je star6t in 3 dni.PDP imam 11.11.2012.Me zanima,če je še kakšna Mariborska nosečka tukaj s približno enakimPDP-jem.Naslednji pregled pa imam že 18.4.Sem namreč stara 37 let,letos jih bom že 38 in avtomatsko spadam med rizične nosečke,pa tudi umetno sem bila oplojena.Ampak smo polni optimizma!!!Se še slišimo![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]