|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS v Mariboru
28.2.2012 12:20:08   
princess13
Pozdravljene!

Jaz bi potrebovala en nasvet in sicer komu se naj naročim na pregled NS v Mariboru?
Koga priporočate in kakšne imate kaj izkušnje?
Jaz sem dobila pri svoji G letak od Dr. Ksenje Ogrizek Pelkič. Je katera bila pri njej?

Hvala že vnaprej user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NS v Mariboru
28.2.2012 13:07:57   
kale
Jaz sem bila že 2x pri njej in sem bila zelo zadovoljna. Zmeraj si je vzela dovolj časa in vse lepo razložila. Pa tud spol je pravilno napovedala.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NS v Mariboru
28.2.2012 13:34:54   
orhidelija
Jaz sem pri njej naročena 15.3. , sem slišala same pohvale. 

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NS v Mariboru
28.2.2012 14:06:28   
princess13
O super hvala vama!
Pol pa nimam več kaj za razmišljat. Se bom jaz tudi k njej naročila user posted image

Pozdravček


(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NS v Mariboru
28.2.2012 14:10:19   
naja6
Jaz sem tudi bila pri njej v 1.user posted image , sedaj sem se spet odločila za njo, ker sem bila res zadovoljna, tako da ti jo res toplo priporočam.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NS v Mariboru
28.2.2012 14:46:07   
orhidelija
A mogoče katera ve kako je pri njej z slikcami, moreš prinest svoj CD, al ključek???
Hvala

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NS v Mariboru
28.2.2012 21:51:45   
bodoča
ko sem bila jaz pri njej, sem mogla svoj cd prinest, takrat klučki še niso bili tak popularni user posted image . sem pa bila zelo zadovoljna s pregledom.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NS v Mariboru
29.2.2012 9:09:29   
princess13
Sem ful vesela, da ste bile vse zadovoljne z njo user posted image
Nekaj me še zanima:
Koliko ste pa plačale pregled?
V katerem tednu vas je naročila?
Kaj partner je lahko zraven?

Hvala user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NS v Mariboru
29.2.2012 14:27:27   
orhidelija
glede naročanja jaz sem mogla povedat PDP in so mi oni povedali datum (med 12 in 13 tednom), sem hotela en teden prej pa so rekli, da oni naročajo med 12 in 13 tednom.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NS v Mariboru
29.2.2012 14:30:22   
LittleSun
Koliko sem plačala, se več ne spomnim, tudi ne kdaj sem bila naročena. Partner je pa lahko zraven, z menoj je bila celo kolegica.

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NS v Mariboru
29.2.2012 14:56:18   
kale
NS te pride 60 evrov, če želiš, da ti posname na CD (ki ga ne rabiš s seboj prinest) pa je 70 evrov.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NS v Mariboru
29.2.2012 15:01:54   
petea
če imaš s seboj svoj CD, doplačila ni (bilo)

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NS v Mariboru
2.3.2012 15:20:45   
princess13
O super ste punce, hvala za odgovore user posted image
Sem pa se danes želela naročiti na NS in pokličem, gospa na drugi strani vzame moje podatke (ime, telefon in datum prvega dne zadnje M) in reče, da me pokliče danes ali pa v ponedeljek, da mi pove datum pregleda. Ne vem a morajo toliko za zračunat, kdaj me naj naročijo al kaj user posted image No danes klica nisem prejela, tako da upam, da me pokliče v ponedeljek.

Kaj pri vas je bilo isto, da niste takoj dobile datuma in ste mogle počakat na klic?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NS v Mariboru
2.3.2012 17:17:37   
orhidelija
jaz sem morala povedat zadnji dan user posted image , ampak sem gospoda na drugi strani opozorila, da bi naj po velikosti ploda zanosla 10 dni kasneje, tako, da sem mu dala PDP in potem je rekel, naj počakam in sem eno minuto čakala na zvezi in mi je povedal datum pregleda.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NS v Mariboru
3.3.2012 19:48:53   
Pajama
Princess13: Pravkar s pregleda pri njej! SUPER JE!!! meni so sicer takoj dali datum (v 13. tednu), a me je 3 dni kasneje klical nek gospod, ki mi ga je še enkrat povedal. Najprej se mi je zdelo hecno, a zgleda, da preverijo kako je s termini...itd.

Seveda je partner zraven! zunaj ima celo mičkine mizice - najverjetneje za tiste, ki s seboj pripeljejo otroke...

S seboj imej dvd R-, nama je danes naredila 12 minut posnetka, a bi verjetno več, če bi prej povedala, da ga imam. Tako, da takoj povej, da imaš dvd s seboj, ker ona potem kar med pregledom vse snema user posted image . je pa rekla, da ona dvd-jev nima. ne vem, mogoče sem narobe razumela. Jaz sem zdaj doma že ene 5x gledala svojega user posted image kako se premetava!!!!

Pregled stane 60€. Snemanja ni računala.

Sam pregled pa je trajal nekje 25 min. Res se je potrudila in NS in posamezne dele merila večkrat. Nikamor se ji ni mudilo. Odgovorila je na vsa vprašanja - in moj jih je imel veliko (celo taka butasta, ker si ded seveda ni nič prej prebral!!!)user posted image . Potem je lepo natisnila rezultate, povedala kako je z dvojnim hormonskim testom in nama izročila dvd.
In sva šla obrožena s filmčkom k staršem oznanit veselo novico. je bilo res hecno, ko sva rekla, da imava en krajši filmček za pokazat. Nihče ni pomislil, da bodo videli bodočega vnučka user posted image . Res luštkano!

Če ne veš točno, kje ima prostore mi piši na ZS! Sicer je na gregorčičevi, a je vhod zadaj iz dvorišča.
Upam, da sem kaj pomagala!!! In nič bit živčna - samo UŽIVAJTA ob pogledu na malo bibo user posted image

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NS v Mariboru
4.3.2012 14:43:56   
princess13
O Pajama, HVALA za izčrpno poročilo! user posted image
Zdaj si znam celoten pregled kar lepo predstavljat user posted image
DVD+R je že pripravljen, zdaj še samo počakam na datum, pol pa začnem odštevat dneve user posted image Glede na to, da jutri vstopim komaj v 9t, se bom še precej načakala.

Me veseli, da je s tvojo pikico vse okej in da se lepo razvija. Si kar pomirjena, a ne? user posted image Ti je za spol tud povedala?

Gregorčičeva je tam, ko je picerija Galea, a ne? Je tam blizu kje?


(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NS v Mariboru
4.3.2012 20:08:59   
Pajama
Pazi: R- (minus)

Ja, tam ko je bila včasih Galea greš skozi prehod na dvorišče in takoj za vogalom na desni so taka lesena vrata. Saj na njih je napis - ampak ni tako velik.
Za spol je malo nakazala, a je rekla, da ni čisto 100% napoved user posted image . Pregled je res super, znebiš se določenega strahu, a nov dan, novi pomisleki, nove skrbi... Nikoli nisem čisto brez skrbi. Take smo, naredile bi vse, da bi naše bibe bile zdrave in močne.

Saj boš dočakalauser posted image , upam, da nimaš slabosti in vse skupaj dobro prenašaš.

Pozdravček!

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NS v Mariboru
5.3.2012 10:57:36   
princess13
Pajama, kak to misliš R-? A ni vredu, če mam navaden DVD (na škatli piše DVD+R)?

Aha hvala, mislim, da bova našla user posted image

Slabosti nimam več, hvala bogu. Mogoče me ob jutrih malo stisne, ampak je kar hitro boljše.

Sem klicala na NS spet, ker me noben ni klical za datum pregleda in mi je rekel gospod, da ga bom mela šele nekje okrog 10.4. in zato me še niso klicali,
ker še nimajo nekega razporeda za april. Tak da v tem tednu naj bi dobila fiksni datum. Joj kje je šele april user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NS v Mariboru
6.3.2012 15:56:02   
Anonimen
Pozdravljene,

če smem bi še jaz nekaj vprašala, namreč, če katera ve, a je možen tudi pregled na napotnico. Sem namreč preko 35 pa mi je gin. dal napotnico. Hvala.

(odgovor članu princess13)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NS v Mariboru
6.3.2012 19:06:39   
Pajama
princess: Oboje je navadni dvd in ponavadi ni več važno ali imaš R + ali -. ne vem zakaj tukaj še zmeraj zahtevajo R-.
anonimna: Najbolje da pokličeš in vprašaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NS v Mariboru
14.3.2012 10:29:56   
ValyMa
Dobro jutro!Kako ste kaj nosečke?Upam,da vas ne mučijo slabost in ostale nevšečnosti!Te ste res revice user posted image !Sama sicer nimam teh problemov,še kavico lahko pijem.Poznam pa te stvari od moje sestrične in svakinje!Obe sta namreč šle skozi te neprijetnosti,ki so povezane z nosečnostjo!Kaj več pa vam bom lahko zaupala,po 20.3. takrat imam prvi ultrazvok!Lep dan vam želim še naprej! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: NS v Mariboru
15.3.2012 18:02:36   
orhidelija
pravkar s pregleda pri dr. Pelkičevi. Pregled trajal pol ure, res vse razloži in je zelo prijazna. Rezultati so super, tako da na dvojni hormonski test ne grem, me je pa vseeno seznanila (baje da more vsako). Zraven sma imela DVD, ki sma ji ga dala na sredini pregleda, sma pozabla, ker sma bila vsa v pričakovanju, pa čakat nisma rabila nič, kot ponavadi pri dohtarjih. Rekla je da si je zdaj nabavla DVD-je in ti ga lahko tudi ona da, samo rečt moreš na začetku. Sem pa po pregledu šla na WC pred ambulanto in je gor obvestilo, da pol ure pred pregledom ne smeš lulat. Povedala in pokazala nama je tudi, da ima med nogicami nekaj več in da bo 85 % user posted image . Še plod je večji za en teden, kot je izračunala moja ginekologinja.  Jaz sem tak happy, da vam ne morem povedat.
Če še katera okleva kje se naj naroči in je iz MB oz. okolice naj gre kr k dr. Pelkičevi, je res suupppeeer.

(odgovor članu ValyMa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: NS v Mariboru
17.3.2012 12:05:12   
ValyMa
Dober dan Mariborske nosečke!Ravnokar razmišljam,kaj bi danes dobrega jedla za kosilo!Sem poplnoma sama doma,pa se mi tudi mudi nikamor s kosilom.user posted image user posted image .Odštevam pa dneve do mojega prvega ultrazvoka,pa da vidimo kaj mi bodo lepega povedali!Prav nestrpna sem že,a bom preživela še teh par dni.

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: NS v Mariboru
18.3.2012 8:43:07   
princess13
O orhidelija, kak sem vesela, da je pregled potekal super! user posted image Zdaj ga bom pa še bolj z veseljem čakala. Že pridno odštevam dneve do 10.4. user posted image Čeprav se to sliši še takooooo daleč.
Torej zraven imaš materinsko knjižico in DVD, plačala si pa 60€?
Zakaj pa ne bi smel lulat pol ure pred pregledom? Se pol ne vidi vredu na ultrazvoku al kaj?
O če bo nama rekla, da bo 85% fantek, bo moj dragi skočil do stropa od veselja user posted image user posted image

Res upam, da bom imela isto izkušnjo kot ti na pregledu, bom pa seveda javla kako pa kaj bo potekalo pri meni.

Zdaj pa prosim odštevajte z mano - še 23 dni... user posted image

(odgovor članu ValyMa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: NS v Mariboru
18.3.2012 9:04:19   
orhidelija
Ne vem zakaj ne smeš lulat, so punce tu na RR že debatirale o tem, da pri enih tako pri drugih tako. Pa saj ko prideš tja vse pozabiš, jaz sem pozabla ji dat DVD, tako da smo posneli samo pol pregleda. Zdaj si ga vsak dan zavrtim in gledam user posted image . Imam pa tudi neke druge zdravstvene težave, tako da se bodo mogli ginekologi in nevrokirurgi posvetovat glede poroda in smo o tem kar precej debatirali. Res super zdravnica. Ker bom šla pred porodom v ambulanto za rizično nosečnost v UKC, upam, da dobim njo za svojo zdravnico. Mi je pa na koncu ob odhodu tudi svetovala, naj ne jem svinjskega mesa in suhomesnih izdelkov user posted image .
Upam, da ti čim prej mine ta čas do pregleda, ker potem boš res srečna. Pravijo, da začneš v drugi tretjini uživat nosečnost in jaz mislim, da je to tudi povezano z NS. Srečno.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?