Torta za krst - štajerska (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Urška* -> Torta za krst - štajerska (1.9.2005 23:29:54)

Ojla!

Kje ste naročile torto za krst? iN kakšne oblike je bila?




k1 -> Torta za krst - štajerska (2.9.2005 5:27:54)

jaz v Selnici ob dravi - ker nas je bilo veliko, smo morali imeti oglato torto, cena je bila ugodna - slaščičarna Danijela.




lutkica -> Torta za krst - štajerska (3.9.2005 17:46:44)

Halo Urška!

Tudi mi se trenutno ubadamo s tem vprašanjem Rada bi imela eno malo v obliki angelčka, sadno in eno v obliki svečke, čokoladno. Pa je težko dobiti ti obliki. Zdaj sem nekaj našla na internetu - foto torte, slaščičarne Romansa. Veliko punc s to slaščičarno ni zadovoljnih, a jaz njihovo svetlo višnjevo obožujem. Verjetno bova naročla odprto knjigo, na eni strani angelčka in napis, na drugi pa Tejino sliko. Polovica bo višnjeve, polovica pa čokoladne. Se grem v ponedeljek dogovorit.
Krst imamo drugo nedeljo, ker je baje bolj svečano, kar med mašo. Upam, da bo lepo in veselo.

Lep pozdrav vsem
L in Teja




Anonimen -> Torta za krst - štajerska (5.9.2005 9:12:32)

Moja hči je imela za krst prečudovito torto. Naročila sem jo na dolenjskem pri Beti.Če rabite telefonsko številko vam jo napišem.Lepa,nič putra,sadna,...




Urška* -> Torta za krst - štajerska (5.9.2005 13:24:44)

Bebabeba, hvala, ampak sem iz MB-ja! Tako da je dolenjska malo predaleč. Saj je bil prej naslov tega sporočila Štajerke pomoč, vendar so spremenili naslov da je lažje razvidno in da se lažje najde po iskalniku!

Uživaj....




lutkica -> Torta za krst - štajerska (5.9.2005 15:07:10)

Sem si premislila glede torte oziroma sem dobila telefonsko številko ženske, ki peče torte doma. Baje zelo dobre in ugodne, kakršne želiš. Je iz Selnice, danes jo bom poklicala.
Imeli bomo v obliki odprte knjige, na levi strani narisano svečko in napis, na desni pa slikico angela. Baje, da je možno. Bomo videli.

Lep pozdrav,
L in Teja




k1 -> Torta za krst - štajerska (5.9.2005 15:20:00)

ja tiste torte so tudi ZELO dobre! dobra odločitev!

lp




Urška* -> Torta za krst - štajerska (6.9.2005 22:23:15)

Lutkica, a mi lahko na privat napišeše njeno tel.št?

Hvala vsem




Anonimen -> Torta za krst - štajerska (6.9.2005 23:41:06)

Urška*, našo torto lahko vidiš v mojem albumu Krst. Jo je pa naredila ena gospa, ki sama peče torte doma, je pa iz Pobrežja. Naša je stala 10.000 SIT. Sicer pa dobre dela tudi Pika Nogavička v Hočah, cena je malo višja.




Urška// -> Torta za krst - štajerska (7.9.2005 12:11:26)

Ojla

mi smo jo narocili v pohorski kavarni v mb,je bla ful lepa v obliki srcka.
bom dala slikico v album

lp

urška




Urška* -> Torta za krst - štajerska (8.9.2005 0:36:47)

Blacky, tvoj album od krsta pa itak že skoraj vem na pamet! Brez zamere...

Urška, tudi vaša torta je zelo lepa.

Hvala za informacije.

pa pa




lutkica -> Torta za krst - štajerska (8.9.2005 12:19:38)

Urška* sem ti poslala

LP
L




Stran: [1]