Darilni paket za prvo svečko - marec 2012 (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Darilni RingaRajini paketi za enoletnike



Sporočilo


Taychi_ -> Darilni paket za prvo svečko - marec 2012 (3.3.2012 8:35:39)

Bo kmalu prva svečka? Praznuje tvoj sonček v marcu 2012 svoj prvi rojstni dan?
Prijavi se in morda bo paket za marčevske enoletnike tvoj.

Kaj je v paketu in kako se prijaviš izveš TUKAJ!




Taychi_ -> RE: Darilni paket za prvo svečko - marec 2012 (3.4.2012 9:58:50)

Preveri kdo so nagrajenci paketa za marčevske enoletnike in kaj vse se je skrivalo v njih.
Preveri TUKAJ!




Wojcica -> RE: Darilni paket za prvo svečko - marec 2012 (20.4.2012 16:42:41)

Pozdravljeni!
Ravno danes, sva z našo malčico dobile vaš paketek in me zanima sledeče... Namreč, v opisu daril piše, da dobitniki dobijo s strani zlatarstva srebrn obesek, punčko ali pa fantka... Mi2 sva dobile pa bon za 10€, ki ga lahko vnovčive?! Namreč če je tamu tako, bi bilo lepo, da si tudi v opisu tako napišete... Sicer tudi nagovorno pismo ni namenjenu "enoletniku" amapk bodoči mamici.. Nevem, mogoče se je kar zamešalo. Ne pišem tega iz jeze, ampak se mi zdi malo smešno vse skupaj.
Hvala za odgovor in lep preostenk dneva še naprej!
LP




Nocturama -> RE: Darilni paket za prvo svečko - marec 2012 (22.4.2012 20:03:49)

Najprej hvala za paket! [sm=bravo.gif]
Kar se tiče obeska, mi ga tudi nismo dobili, in pismo je prav tako bilo za bodočo mamico [sm=zmeden.gif] , ampak je iz dopisa zlatarne razvidno, da se bon lahko zamenja za obesek ali kaj drugega iz ponudbe zlatarne. Kar se mi zdi zelo pohvalno.
Tudi druge stvari iz dopisa so luškane - nogavičke, barvice, bodi... Recimo slinček je genialen, ker je zelo velik, mi pa ravno vadimo pitje iz lončka. [sm=kava.gif]
Skratka mi smo zadovoljni in veliko sreče mamicam naslednje mesece! [sm=bravo.gif]




Stran: [1]