Zakaj NE Peg perego? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Mašinka -> Zakaj NE Peg perego? (27.2.2004 19:49:01)

Pri nas smo se že skoraj čisto odločili za voziček Peg Perego Pliko completo, pa me zanima, če ima kdo kakšne negativne izkušnje z njim oz. zakaj ste se odločili za kakšen drug voziček?

Pozdravček,

Eden




Una -> Zakaj NE Peg perego? (27.2.2004 20:54:07)

Hej!
Jst sm bla lihk dons v BabyCentru in sm se tut odločla, da bom kupla Peg Perego. Stane mal več denarja, ampak je pa kakovosten, vse maš in mi je ful všeč... Še bolj pa je všeč bodočemu dedku
To je moje mnenje in se zgleda ne bom premislna.
LP, Una




Britta -> Zakaj NE Peg perego? (28.2.2004 6:30:26)

Mi imamo Peg Perego Pliko P3 completo. Kar se tice lahkosti in zlaganja je vozicek OK. Tudi lupinica je spretna,vendar je nasemu pri 5 mesecih ze premahnja, tako da imamo trenutno ful tezave s avtosedezi.

Edino, kar me moti pri vozicku, so tisti nosilci na obeh straneh, ko otrok sedi, ki so namenjeni za pritrditev kosare. Vecino zime smo prakticirali kar namestitev lupinice z malim v vozicek, sedaj, ko pa ze napol sedi, pa ga tiste izbokline zelo motijo, prav rezejo, ga v hrbet ali rito, odvisno, kako se namesti.

Ce ne bomo pogruntali kaksne resitve, se zna zgoditi, da bomo vozicek zaradi tega celo menjali!

Ostale kvalitete so pa vse res super!




Komet -> Zakaj NE Peg perego? (28.2.2004 17:06:19)

Hoj!

Mene pa zanima kako je z obračanjem otroka proti soncu, bolj natančno ali se dajo obrnit roče tako, da je otrok vedno obrnjen stran od sonca oziroma kako to rešujete, če se ne da. Se mi zdi, da mora bit ful nerodno, kaj pa ve mislite?

Pa pa in hvala za odgovor




Britta -> Zakaj NE Peg perego? (1.3.2004 7:06:30)

Jest sem en tak medo: tiste rocke na sedalu se res skrijejo pod sedalo, tako, da nasega tamalega ne tisci vec nic.

Najlepsa hvala MA.

Britta




Una -> Zakaj NE Peg perego? (1.3.2004 13:42:57)

Zvezdica,
Peg Peregov Pliko 3 je štirikolesnik.
LP, Una




Britta -> Zakaj NE Peg perego? (2.3.2004 15:15:51)

Podnozje lupinice je nastavljivo, tako, da je to OK.




Stran: [1]