Glasujte prosim! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Zbirateljstvo >> Glasovanja



Sporočilo


mali55 -> Glasujte prosim! (11.3.2012 14:11:38)

Vse vas Vljudno prosim.!

Zanima me če bi lahko lepo prosim pomagali.In glasovali za mojo pesmico na spletni strani:

Gre se pa za pesem oz pesmico katero so napisali osnovnošolci.

Greš na stran www.ajda.eu/pesem/galerija.asp

In pri pesmi ki je ČETRTA po vrsti pri kateri piše ROK 9.c -OŠ Franceta Prešerna klikneš na link Glasuj tam moreš vpisat mail.Lahko date tudi lažnega in tako se mu prišteje glas.Če imate doma slučajno več računalnikov lahko iz vsakega računalnika glasujete po enkrat.Upam da bo bil kdo tako prijazen in pomagal.Vsem se že v naprej lepo zahvaljujem

T!Bom pa vesel vsakega glasa.Žal vam ne morem nič ponudit v zameno za glas tako kot hočejo na nekaterih forumih ampak upam na vašo dobrosrčnost.,Vrnem vam pa lahko tako da če boste kdaj rabili kakšno pomoč pri zbiranju česa da vam pomagam.

Ker vem da vas ima veliko na tem forumu otroke ,upam da se me boste usmilili in glasovali,če ne pa tudi okej..hehe




Rožica I -> RE: VELIKA PROŠNJA! (11.3.2012 14:20:37)

Glasovala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Luštna pesmica!

(Mogoče le dobronamerna pripomba- je kar nekaj slovničnih napak, kar, glede na to, da je reklama za"šolsko pomoč", ni ravno najbolje.)




mali55 -> RE: VELIKA PROŠNJA! (11.3.2012 14:31:20)

Glede napak vem,hehe niste edini ki me je opozoril na to.!Hvala za Glas.Se vidi da ste prava Rožica.




Stran: [1]